2
5,100,000تومان 1 محصول
خرید عمده شیشه رفلکس از کارخانه1402+حواله مستقیم+بارگیری

خرید عمده شیشه رفلکس از کارخانه1402+حواله مستقیم+بارگیری

جهت خرید عمده شیشه رفلکس از کارخانه می توانید سفارش خود بصورت حواله مستقیم فروش شیشه رفلکس از کارخانه ثبت کنید و برای خرید عمده شیشه رفکلس با شماره 02833883 تماس بگیرید.

به فکر خرید عمده شیشه رفلکس هستید؟ برای اجرای کارهای ساختمانی گسترده بهتر است مصالح مورد نیاز را به صورت عمده خریداری کنیم و مجبور نباشیم چند وقت یکبار با قیمت های جدید شگفت زده شویم. شیشه رفلکس یکی از شیشه های رنگی محبوب و کاربردی است که قابلیت بازتاب نور را دارد و در پنجره های ساختمانی بسیار استفاده می شود. این مدل شیشه ها به گونه ای طراحی شده اند که از هر سمتی که نور بیشتری بتابد همانند آینه عمل می کنند.

خرید عمده شیشه رفلکس:

آیا تاکنون شیشه رفلکس را بصورت عمده تهیه کرده اید؟

شاید برایتان جای سوال باشد شیشه های انعکاسی موجود در ساختمان های اداری، منازل، اداره جات، ساختمان های تجاری و یا حتی ساختمان های بلند چه مزایایی دارند و چرا از شیشه های انعکاسی در این مکان ها استفاده می کنند؟
شیشه های رفلکس برای اجرای کارهای ساختمانی گسترده بسیار کاربرد دارند چرا که با افزایش جمعیت و افزایش ساختمان ها ایجاد حریم خصوصی یکی از مهمترین موارد برای خریداران این محصول بصورت عمده می باشد.
خرید عمده شیشه رفلکس در سال های اخیر گسترش یافته است و کارخانجات تولید شیشه رفلکس در تلاشند این شیشه های محبوب را با کیفیتی دوچندان و رنگهای متنوع در جام های بزرگ تولید و روانه بازار کنند.
خرید عمده شیشه رفلکس توسط صنعتگران و مصرف کنندگانی انجام می شود که پروژه های بزرگ و در عین حال عظیم دارند.
این مدل شیشه ها به گونه ای طراحی شده اند که از هر سمتی که نور بیشتری بتابد همانند آینه عمل می کنند.

اگر نگاهی به بازار انداخته باشید، می دانید انواع شیشه رفلکس موجود است و خرید عمده شیشه رفلکس بصورت حضوری و اینترنتی رواج یافته است.
کارخانه های بسیاری نیز در زمینه تولید این مدل شیشه فعالت دارند و ممکن است از نظر کیفیت محصولات با یکدیگر فرق کنند از این رو در خرید عمده شیشه رفلکس دقت کنید و از کارخانجات معتبر تولید شیشه رفلکس تهیه کنید.
شیشه رفلکس از نظر ابعاد، رنگ، ضخامت و کاربرد متفاوت هستند و رنگهای این شیشه هر یک برای مناطق خاصی تولید می گردند و شما می توانید از نمایندگان مستقیم خرید شیشه رفلکس در سراسر ایران این شیشه را بصورت عمذه و با بهترین کیفیت خریداری کنید.
کارخانه شیشه کاوه دارای خط تولید شیشه رفلکس در رنگهای بزنر تا سبز می باشند. در این مطلب قصد داریم مزایای خرید عمده شیشه رفلکس و کارخانجات تولید شیشه رفلکس را جداگانه شرح دهیم و در نهایت می توانید شیشه رفلکس مورد نظر خود را در رنگ و ابعاد نهایی را تنها با شماره گیری 02833883 سفارش دهید و پس از ثبت سفارش و فاکتور محصول خود را بارگیری کنید.
خرید عمده شیشه رفلکس از کارخانه و بدون واسطه از دغدغه های اخیر صنعتگران می باشد و حواله از کارخانه یکی از بهرین روش های سفارش شیشه رفلکس در نظر گرفته می شود.

فروش عمده شیشه رفلکس از کارخانه:

همانطور که در قسمت بالا گفتیم با گسترش شهرها و هجوم بسیاری از افراد و خانواده ها به شهرهای بزرگ و پایتخت، ساختمان های مرتفع با فواصل کمی از یکدیگر ساخته شدند و حفظ حریم خصوصی نیز همانقدر امری دشوار و بسیار مشکل ساز تبدیل شد و زیبایی قسمت های مختلف ساختمان های مذکور نیز برای صنعتگران و سازندگان موضوع مهم و قابل توجهی است و توجه داشته باشید بدون ورود نور به خانه ها نمای داخلی  آن ها به چشم نمی آید.
بر اساس گزارشات تهیه شده و فروش عمده شیشه رفلکس از کارخانجات به جرات می توان گفت معماران و ساختمان سازها خرید عمده شیشه رفلکس را بهترین گزینه برای اجرای درب و پنجره های شیشه ای داخل ساختمان ها می دانند.
شیشه های رفلکس در کنار زیبایی فوق العاده ای که دارند مانع دید در ساختمان می شوند و در طول روز نور را منعکس می کنند و از دیده شدن ساختمان توسط افراد بیرونی جلوگیری می کنند.
یکی از بهترین توصیه های خرید عمده شیشه رفلکس، خرید از تولیدکنندگانی است که بهترین کیفیت را تضمین کنند و با بهترین قیمت سفارشات شما را بارگیری می کنند.

قیمت فروش عمده شیشه رفلکس 1402:

شیشه های رفلکس یا همان شیشه های شب روز از پرکاربردترین شیشه ها در صنعت ساختمان سازی و محصولات شیشه ای ساختمان ها است.
این محصولات شیشه ای جذاب و پرکاربرد ایجاد کننده نماهای زیبا در ساختمان ها می باشند و قیمت شیشه رفلکس 1402 با توجه به معیارهای ساختمان ها و متراژ سفارش مشتریان متفاوت می باشد.
این مدل شیشه ها قابلیت بازتاب نور تا 30 درصد دارند حتی در برخی مدل های آن حدود 50 درصد از نور را منعکس می کنند و این شیشه ها را با عنوان شیشه سوپرکلیر می شناسند.
شایان توجه است که عامل رنگ نیز در تعیین قیمت نهایی خرید عمده شیشه رفلکس بسیار موثر است و هرچه میزان انعکاس شیشه بیشتر باشد قیمت آن ها نیز بیشتر می باشد به همین خاطر، قیمت شیشه رفلکس با توجه به نوع کیفیت، رنگ و برند آن متفاوت می باشد.
پارامترهای دیگری نیز در تعیین قیمت عمده شیشه رفلکس 1402 تاثبر دارند و از مهمترین آن ها می توان به موارد زیر اشاره کرد:

قیمت شیشه رفلکس دودی

•    ضخامت
•    شفافیت
•    ویژگی های خاص
•    ابعاد
•    متراژ

ضخامت:
شیشه‌های موجود در بازار در ضخامت‌های مختلف ساخته، زیرا در زمینه‌های متفاوتی استفاده می شوند. هر چقدر ضخامت شیشه‌ها بیشتر باشد، مطمئناً بابت خرید آن باید هزینه بیشتری بپردازید.
ویژگی‌های خاص:
با اضافه شدن برخی ویژگی‌های خاص، هزینه شیشه رفلکس تغییر می‌کند. برای مثال، هر چقدر قدرت شیشه در انعکاس نور بیشتر باشد قیمت آن نیز بیشتر خواهد شد. 
شفافیت:
نحوه ساخت شیشه روی شفافیت آن بسیار تاثیرگذار است و هرچه کیفیت ساخت بیشتر باشد، از نظر ظاهری شیشه جذاب‌تر و شفاف‌تر به نظر می‌رسد.
بهترین راه برای تجربه مناسب ترین قیمت، خرید عمده شیشه رفلکس از برندهای معتبر است.
همانطور که گفتیم، اگر به تعداد بالا این شیشه نیاز دارید می توانید به صورت عمده سفارش خود را انجام دهید.

انواع شیشه رفکلس:

شیشه های رفللکس یکی از متنوع ترین شیشه های منعکس کننده در بازار می باشند که در رنگبندی های مختلف تولید می شوند و شما صنعتگران و سازندگان عزیز برای خرید عمده شیشه رفلکس باید با مدل های رایج و رنگ های پرفروش آن در بازار آشنا شوید و ویژگی های هریک را بدانید؛ به این خاطر عنوان زیر را دنبال کنید و بصورت مجزا با این شیشه های محبوب بیشتر آشنا شوید.
خط تولید شیشه رفلکس در کارخانجات اردکان و تابان( این دوتا را سوال کنم حتما) در انواع رنگ های نقره ای، طلایی، آبی، سبز، صورتی، برنز، قهوه ای و حتی رنگهای خاص تری چون سفید به خوبی از ورود نور خورشید و اشعه های مضر به داخل ساختمان جلوگیری می کنند و برای نمای ساختمان های شما در هر مکانی بهترین انتخاب می باشند.
پوشش شیشه های رفلکس که بر روی شیشه های ساده فلوت به کار می برند علاوه بر انعکاس نور مانع از ورود آن ها به داخل می شوند و باعث ورود نور کاملا ملایمی نیز می شوند، در این قسمت به توضیح مختصری از انواع رنگ های شیشه رفلکس می پردازیم:

•    شیشه رفلکس ساده

این مدل شیشه همان شیشه رفلکس نقره ای یا سیلور است که در نگاه اول بسیار شبیه آینه ساده به نظر می رسد. انعکاس این رنگ نسبت به رنگ های دیگر همچون طلایی، برنز و .. بیشتر است. به همین دلیل با نام شیشه آینه ای به فروش می رسد. 
شیشه های نقره ای رفلکس یکی از پرفروش ترین مدل های موجود در بازار است که با ترکیب دو لایه نقره ای و شیشه ساده ساخته می شود. معمولا کسانی که تمایل دارند از نور طبیعی بیرون بهره مند شوند این رنگ را انتخاب می کنند. شیشه های نقره ای به خوبی فضای داخل خانه را کاور می‌کنند و امکان دید را از بین می‌برند؛ طوری که میزان رفلکس بودن آن نسبت به شیشه‌های آبی و سبز  حدود 30 درصد بیشتر است.
البته دو نوع شیشه رفلکس ساده داریم. مدل اولی ساده است و مدل دیگر به عنوان شیشه رفلکس بی‌رنگ ویژه یا سوپر به فروش می‌رسد. مدل سوپر با درصد آینه‌ای حدود 50 تولید می‌شود. این رنگ از شیشه های رفلکس  دارای خاصیت بالای رفلکس بودن هستند و برخلاف اینکه قیمت بالایی نسبت به دیگر رنگ‌ها دارد مورد توجه بسیاری از ساختمان سازان قرار می‌گیرد.

فروش شیشه رفلکس ساده از کارخانه

•    شیشه رفلکس طلایی

شیشه رفلکس طلا یکی از رایج‌ترین مدل شیشه‌های رفلکس است که برای تزیین وسایل خانه و انواع دکوری‌ها مانند جلو مبلی، میز ناهارخوری و ... استفاده می‌شود. این مدل شیشه حالت آینه‌ای دارد و همانند شیشه‌های رفلکس سمت دیگر آن رنگی است.
علاوه بر این، این رنگ شیشه رفلکس بهترین پیشنهاد برای ساختمان‌های دارای نمای طراحی به رنگ قهوه‌ای و مشکی است. زیرا هارمونی جذابی ایجاد می کند و به خوبی با دو رنگ مشکی و قهوه ای ست می شود.

•    شیشه رفلکس برنزی

شیشه‌های رفلکس برنزی یکی دیگر از خاص‌ترین شیشه‌های موجود در بازار است که به خوبی از حریم خصوصی محیط خانه محافظت می‌کند و مانع ورود گرما به داخل ساختمان در فصول گرم سال می‌شود. همچنین میزان تیرگی این رنگ نسبت به دیگر رنگ‌ها بیشتر است.
مطمئنا این رنگ شیشه را میان ساختمان های اورسی شکل دارای پنجره های سنتی دیده اید. کسانی که تصمیم دارند از تیره ترین رنگ استفاده کنند، نیز به سراغ رنگ برنز می روند.

•    شیشه رفکلس دودی

یکی دیگر از رنگ های تیره شیشه های رفلکس، دودی است که برای فضای خارجی ساختمان ها استفاده می شود. همچنین رفلکس دوجداره آن بسیار کاربرد دارد و  برای درب و پنجره های شیشه ای به کار می رود. قیمت شیشه رفلکس دودی ممکن است نسبت به دیگر رنگ ها بیشتر باشد، اما می تواند در هزینه های مربوط به تهویه ساختمان صرفه جویی کند. زیرا از انتقال حرارت بیرون و اشعه های مضر خورشید به داخل ساختمان جلوگیری می کند و به خوبی شدت نور خورشید را کاهش می دهد.

خرید عمده بهترین رنگ شیشه رفلکس:

روش تولید شیشه رفلکس یکی دیگر از ویژگی های منحصر به فرد این محصولات شیشه ای می باشد زیرا از آلیاژها و مواد فلزی متفاوت با توجه به رنگ نهایی آن ها تهیه می شوند؛ در نتیجه عملکرد متفاوتی نسبت به شیشه های معمولی دارند.
اما این که کدام یک از رنگ‌های شیشه رفلکس بهترین انتخاب است به نیازهای ساختمان بستگی دارد. به طور کلی، بر اساس قوانین شهرداری استفاده از شیشه‌های دوجداره برای پنجره‌های ساختمان‌های جدید ضروری است.  از طرفی، شیشه‌های معمولی به خوبی نور خورشید را از خود عبور می‌دهند و این موضوع باعث شده است دمای ساختمان‌ها در روزهای گرم بسیار بالا رود. برای جلوگیری از این موضوع شیشه‌های رفلکس دوجداره انتخاب خوبی برای پنجره‌های ساختمان‌های جدید است که علاوه بر بازتابش نور خورشید به دلیل استفاده از لایه نازکی از اکسیدهای فلزی از انتقال هوای گرم به داخل ساختمان جلوگیری می‌کند. انتخاب رنگ این نوع شیشه‌ها با توجه به سلیقه فرد و طراحی نمای ساختمان که رنگ‌هایی همچون برنز، طلایی، دودی، سیلور و نقره‌ای جز محبوب‌ترین رنگ‌ها هستند.

تولید شیشه رفلکس:

قبل از ساخت شیشه‌های رفلکس، شیشه‌های معمولی ساخته می‌شوند. شیشه‌های معمولی به دو روش به شیشه‌های رنگی یا همان رفلکس تبدیل خواهند شد. نحوه ساخت شیشه‌های معمولی بدین گونه است که با ذوب کردن متریال خاص در حرارت بالا به ابعاد دلخواه درمی آیند. یکی از مهم ترین متریال ساخت شیشه سیلیس است که براقیت و درخشندگی خاصی به شیشه می بخشد. همچنین کربنات کلسیم موجود در مواد اولیه موجب استحکام و مقاومت شیشه می شود. هنگامی که متریال اولیه به حالت مذاب در می‌آید، با توجه به نوع شیشه درخواستی ترکیبات نهایی به آن اضافه می‌شود.  
نحوه تولید شیشه رفلکس نیز مانند دیگر شیشه‌ها است که در ابتدا مراحل تولید شیشه ساده آغاز می شود.  سپس در مراحل انتهایی برخی فلزات و آلیاژ‌های مشخص شده به متریال اضافه می‌شود. همین فلزات و آلیاژ‌ها موجب انعکاس نور در این نوع شیشه می‌شود در آخرین مرحله نیز روی شیشه از فلزات مانند آلومینیوم، کروم، نقره، مس و نیکل به عنوان پوشش استفاده می‌شود.

خرید عمده بهترین رنگ شیشه رفلکس

نکات مهم خرید عمده شیشه رفلکس:

تنوع بسیار در رنگ های تولید شیشه سبب می شود که افراد در انتخاب شیشه دچار سردگمی شوند.
در این مواقع انتخاب رنگ شیشه رفلکس با توجه به نکات مهم ساده تر می شود و اشتباهی به هنگام خرید صورت نمی پذیرد.
دقت داشته باشید انتخاب درصد شیشه رفلکس برای اجرا در برخی ساختمان ها بسیار اهمیت دارد.
در موارد زیر به بررسی برخی نکات مهم خرید عمده شیشه رفلکس می پردازیم:

•    رنگ شیشه رفلکس با توجه به میزان روشنایی فضای داخلی ساختمان انتخاب می شود. از آنجا که درصد انعکارس هر کدام از رنگ ها متفاوت است، هر فردی می تواند با توجه به نیاز محیط داخلی خانه رنگ مناسب را انتخاب کند. 
•    برای خانه های ساخته شده در برابر تابش شدید خورشید، استفاده از شیشه های سوپر سیلور گزینه مناسبی است. 
•    هرگز نسبت به تاریک شدن فضای داخلی نگران نباشید، چراکه شیشه های آینه ای مانع کاملی برای نور خورشید نخواهند بود.
•    معمولا برای خانه های مسکونی از رنگ های تیره مانند دودی یا برنز استفاده می کنند. این دو رنگ در ایجاد حریم خصوصی بهترین هستند و دید داخل ساختمان را به شدت کاهش می دهند.
•    برخی رنگ های شیشه رفلکس شباهت زیادی دارند و تنها در برابر نور رنگ واقعی آن ها مشخص می شود. پس هنگام خرید به رنگ دقت کنید. برای مثال، رنگ های دودی و برنز هر دو تیره رنگ هستند، اما رنگ دودی بیشتر به رنگ مشکی شباهت و رنگ برنز تناژ قهوه ای دارد.
•    شیشه رفلکس آبی بیشترین انتقال نور را از خود نشان می دهد و برای مکان های سردسیر انتخاب مناسبی است. این رنگ تنها حدود 20 درصد نور را بازتاب و بیشترین نور را به داخل خانه منتقل می کند.
•    بهترین شیشه آینه ای برای خانه های واقع در محیط گرمسیر و کویری، رنگ های نقره ای یا همان آینه ای است که تابش نور مستقیم را از بین می برد. 

مزایای خرید عمده شیشه رفلکس رنگی:

شیشه های رفلکس یا همان شیشه  های آینه ای که در زمینه های متفاوتی همچون راه پله، حمام، وسایل نقلیه، پارتیشن بندی، ساختمان های تجاری و مسکونی کاربرد دارند و اجرای آن ها دارای اصول و قواعدی می باشند. صنعتگران و سازندگان از این مدل شیشه ها جهت جلوگیری از افزایش دما در روزهای گرم تابستان استفاده می کنند و همچنین سمت دیگر آن همانند آینه موجب درخشش بیشتر بنا و محل نصب می شود.

در این قسمت به شرح برخی از مزایای این مدل شیشه می پردازیم تا بیشتر با ویژگی های کاربردی آن ها آشنا شوید:

•    جایگزین پرده 
در ساختمان های جدید و برخی محیط ها با نصب شیشه های رفلکس دیگر نیازی به نصب پرده و تورهای قدیمی وجود ندارد زیرا مانع انتقال حرارت و نور زیاد به داخل ساختمان می شوند و به عنوان ایده ای کاربردی برای روزهای تابستان در نظر گرفته می شوند. جالب است بدانید اسباب و لوازم منازل با استفاده از این شیشه های شب و روز عمر طولانی تری دارند و احتیاج به تعویض اسباب منزل شما وجود ندارد.
•    تدوام و پایداری 
نگهدای و تمیز کردن شیشه های رفلکس بسیار راحت است و برای استفاده دائمی و طولانی مدت طراحی و تولید شده اند و بسیار مقاوم می باشند.
شیشه های رفلکس علاوه ر زیبایی و نمایی که به ساختمان های شما می دهند همانند شیشه های معمولی تمیز و پاک می شوند.
•    مانع ورود امواج مضر
خرید عمده شیشه رفلکس یکی از بهترین روش ها برای مقابه با امواج خطرناک و مضر اشعه های ماوراء بنفش می باشند و این شیشه ها توان بیشتری برای جلوگیری از ورود این اشعه ها دارند.
•    نصب آسان 
لازم به ذکر است بگویمم درصورت خرید عمده شیشه رفلکس و نصب بر روی پنجره یا درب های ساختمان شما علاوه بر دستیابی به موارد بالا، برش بسیار راحتی نیز دارند و البته برای این کار بهتر است از متخصصان حرفه ای فعال در این زمینه کمک بگیرید.

کاربرد شیشه رفلکس: 

با خرید عمده شیشه رفلکس به راحتی می توانید از آن برای محیط های داخلی و خارجی ساختمان استفاده کنید و در عین حال جلوه زیبایی به نمای آن ها ببخشید.

•    بسیاری از معماران از این شیشه برای بالکن استفاده می کنند و به بهترین شکل این محیط را طراحی می کنند. 
•    یکی از زمینه های پرکاربرد شیشه رفلکس استفاده از آن در اتاق بازجویی است. متهمین با قرار گرفتن در اتاق تاریک متوجه نگاه بازجو و پلیس نمی شوند و تنها تصویر خود را در مقابل شیشه مشاهده می کنند. 
•    این شیشه برای راهروها در نمای داخلی ساختمان استفاده می شوند و رنگ های جذاب و شکیل آن روح تازه ای به محیط می بخشد. 
•    اجرای آن برای پنجره و درب های ورودی بسیار رایج است. 
•    نصب شیشه های رفلکس برای نمای آزمایشگاه های شیمی و بیولوژی نیز بسیار به چشم می خورد و موجب ایجاد فضایی آرام و بدون نور خورشید می شود. 
•    برای ساخت برخی گلخانه ها نیز از شیشه آینه ای استفاده می کنند. 
•    برای مراکز پرورش قارچ این نوع شیشه کاربرد دارد. زیرا موجب ایجاد فضای تاریک می شود و از ورود نور به داخل محیط جلوگیری می کند.

قیمت خرید شیشه رفلکس چقدر است؟

چرا خرید عمده شیشه رفلکس از کارخانه را پیشنهاد می دهیم؟

•    خرید مستقیم از کارخانه و بدون واسطه قطعا هزینه کمتری برای ساختمان سازان و معماران عزیز دارد. با برقراری ارتباط و تماس با مشاورین فروش به راحتی از نحوه خدمات، کیفیت و ضمانت مطلع می شوید و ثبت سفارش خود را انجام می دهید. در صورت امکان خرید از کارخانه دیگر دغدغه ای بابت مدل و رنگ انتخابی و موجودی ها ندارید و تمام مشخصات لازم را قبل از تولید مشخص می کنید.
•    در صورت سفارش عمده شیشه رفلکس، قبل از خرید از رنگ، ضخامت، ابعاد و کیفیت آن اطمینان حاصل کنید چرا که نوع و مدل این شیشه ها در عملکرد نهایی آن ها در مکان نصب شده تاثر فراوانی دارد.
•    بیجک باربری یکی از مهمترین خدمات مهم شرکت نوین الماس است که در صورت عدم رضایت و شکستگی درحین باربری، خسارت آن را به عهده میگیریم چرا که رضایت مشتریان و خریداران عمده شیشه رفلکس هدف نهایی مجموعه ما می باشد.
•    خرید شیشه رفلکس برای ساختمان زیبایی خاصی به نما می بخشد و باعث می شود طراحی نما براساس مدل های امروزی و جدید جلوه خاصی ایجاد کند. علاوه براین اجرا رنگ های مختلف شیشه در دکوراسیون داخلی بسیار کاربرد دارد و باعث انعکاس نور و درخشش رنگ های جذاب در فضا می شود.

در آخر توصیه می شود به هنگام خرید عمده شیشه رفلکس به سراغ نمایندگان کارخانجات معتبر شیشه رفلکس بروید تا متحمل پرداخت هزینه های سنگین و تعویض شیشه های خود نشوید.


دیدگاه شما

فیلدهای ضروری با علامت

فروش اقساطی در این مجموعه از فعالیت های نوین آنلاین در زمینه فروش انواع شیشه جام و ملزومات وابسته به آن می باشد.