2
5,100,000تومان 1 محصول
فروش عمده چسب ماستیک درزگیر (قیمت+ضمانت مرجوعی)تصاویر نوین الماس

فروش عمده چسب ماستیک درزگیر (قیمت+ضمانت مرجوعی)تصاویر نوین الماس

اگر میخواهید یک آب بندی عالی را با چسب درزگیر ماستیک درگیر تجره کنید باشماره 02833883  تماس بگیرید. قیمت چسب آب بندی شیروانی و قیمت چسب ماستیک ایزوگام و قیمت چسب ماستیک شیروانی و چسب درزگیر ماشین متغیر می باشد.

فروش عمده چسب ماستیک درزگیر:

دسته دیگری از چسب های شیشه که از آن ها برای درزگیری و جلوگیری از عبور مایعات و حتی هوا استفاده می شود چسب های ماستیک است که در حقیقت از آن به عنوان مهر و موم، درزبندی و... در صنایع مربوط به ساختمان سازی استفاده می کند.
این چسب ها نیز مثل چسب سیلیکون مزایا و معایب مختلفی دارد که اگر بخواهیم به آن ها بپردازیم می توان به موارد گوناگونی اشاره کرد.

چسب ماستیک درزگیر:

به منظور بررسی مزایا استفاده از چسب ماستیک باید گفت که یکی از مهمترین ویژگی های این دسته از محصولات این است که در عین حفظ فرم سفت خود، در لایه های زیرین فرم بسیار صافی دارند. نکته دیگری که باید به آن توجه کنید، این است که در هنگام استفاده از ماستیک نیازی به پوشش نیست و فارغ از میزان استفاده از چسب ماستیک، این محصول به راحتی به هر سطحی چسبیده و می تواند کار خود را به نحو احسنت انجام دهد.
چسب های ماستیک به دلیل ضد آب بودن خود نیز در بیرون منازل استفاده می شود؛ به عنوان مثال برای جلوگیری از نشت آب از این چسب ها استفاده می کنند.
این دسته از محصولات در برابر دماهای بسیار بالا و بسیار پایین مقاومند و همچنین در برابر اشعه..... نور خورشید از خود مقاومت نشان می دهند.
انعطاف پذیری چسب های ماستیک نیز در مناطقی که شاهد لرزش و گرمای خفیف مثل لوله های گرمایش هستیم، به عنوان مزیتی برای این چسب ها به حساب می آید.
اگر بخواهیم معایب چسب ماستیک را نیز به شما معرفی کنیم باید گفت که در بخش هایی که شاهد اتصال بسیار طولانی و زیادی هستیم، استفاده از این چسب ها توصیه نمی شود چرا که این دسته از محصولات با وجود این که تحت فضار مداوم می تواند به خوبی کار کند اما تحت حرکت مداوم به هیچ عنوان عملکرد مطلوبی ندارند.
در واقع این دسته از محصولات به اندازه کافی انعطاف پذیر نیستند که بتوانند حرکات بزرگ را تحمل کنند، اما در برابر لرزه های خفیف مقاومت بسیار خوبی دارند.
از دیگر چسب های موجود در بازار که فروش بسیار مناسبی نیز دارد و در اکثر فعالیت های ساختمانی از آن استفاده می شود، چسب ماستيك درزگير است. این چسب انعطاف پذیری و قابلیت متصل کردن دو سطح به یکدیگر را دارد و به بهترین نحو ممکن آن ها را در کنار یکدیگر قرار می دهد.
اگر به دنبال محصولی مرغوب و بسیار مقرون به صرفه برای درزهای انبساطی در سازه های بتنی و ساختمانی و همچنین درزگیرهای رطوبت گیرمی گردید؛ توصیه می کنم تنها به سراغ خرید چسب های ماستیک درزگیر بروید.
با توجه به انواع متفاوت چسب های ماستیک درزگیر و با نظر به نوع فعالیت و برند مربوطه چسب را خریداری کنید و یک آب بندی عالی و با دوام را تجربه کنید. چسب علیخانی آماده فروش انواع چسب ماستیک درکیفیت و قیمت های متفاوت به مشتریان و مصرف کنندگان می باشد.
این شرکت مفتخر است که رضایت مشتری را هدف نهایی خود قرار داده و از این رو ضمانت مرجوعی کالا را برای تمامی برند چسب های خود در نظر گرفته است. درصورت خرابی، عدم رضایت، مشکلات فنی و یا کاربردی با شماره 02833883 تماس بگیرید.

چسب ماستیک چیست؟

اگر بخواهیم جداگانه چسب ماستیک را معرفی کنم؛ پس در ابتدا به بررسی لغت ماستیک می پردازیم.
ماستیک در لغت به معنای ملاتی مرکب از شن و قیر نرم می باشد که بیشتر برای درزها و شکاف ها و جلوگیری از رطوبت مورد استفاده قرار می گیرد. جنس این ماده الاستیکی بوده و حتی قابلیت چسبندگی به سطوح مرطوب را نیز دارد.
و در واقعیت ماستیک متریال و ماده ای کاربردی و بسیار با دوام برای آب بندی و درزگیری مصالح گوناگونی چون اجر، سنگ، کاشی، سرامیک و..... می باشد. با نگاهی به این ماده ی صنعتی می توانیم بگوییم بیشتر صنعتگران و ساختمان سازان با خرید این محصول می توانند از تمامی ویژگی و مزایای موجود دردیگرچسب های ساختمانی را در یک محصول برخوردار باشند.

کاربرد چسب ماستیک:

محصول همه کاره صنعت ساختمان

از این محصول می توان برای به هم متصل کردن تکه های انواع شیشه ها و به عنوان یک درز گیر برای انواع پنجره ها، سرویس های بهداشتی و .... استفاده نمود.

•    درزگیری و آب بندی لوله های آب
•    هوا گیری و دربندی لوله های بتنی
•    منعطف و مناسب برای تمام درزگیرها
•    قابل اجرا در مکان های متنوع
•    درزبندی سنگ های ساختمانی
•    درزگیری آسفالت ها
•    مناسب برای انواع کاشی و سرامیک

چگونگی استفاده از چسب ماستیک درزگیر:

برای استفاده از چسب ماستیک بهتر است درابتدا سطوح را تمیز و عاری از هرگونه آلودگی کنید.
شاید برایتان سوال باشد که چرا؟
به این خاطر که این چسب ها از قوام و استحکام بالایی برخوردارند و همه آن ها را به چسب های آکواریوم می شناسند که اگر به درستی اجرا نشود دیگر نمی توان آن ها را از روی سطوح پاک کرد. به جرات می توانیم بگوییم تنها ایراد این محصول، همین چسبندگی بالای آن می باشد.
پس دقت داشته باشید که این چسب اگر به بهترین شکل اعمال نشود علاوه بر ایجاد ظاهری کثیف، ممکن است آب بندی را نیز به خوبی انجام ندهد و در نتیجه مجبور به صرف هزینه های گزاف و بیهوده شویم.

گان چسب ماستیک درزگیر:

اعمال چسب های ماستیک درزگیر توسط گان چسب انجام می شود. گان یا در اصطلاح تفنگ چسب به ابزاری متداول برای بیشتر چسب های ساختمانی به منظور اعمال چسب بر مکان مورد نظرمی گویند.
برای کار با گان چسب در ابتدا سره کارتریج آن را برش داده و چسب را در مخزن آن قرار می دهیم. مقدار خروجی چسب را با دقت از آن خارج کنید تا درنهایت چسب بدون هیچ کثیفی و خوردگی ای بر روی محل مورد نظر اعمال شود.

ویژگی های ماستیک درزگیر:

تعدادی از تولید کنندگان مدرن چسب ماستیک خود را در آزمایشگاه مورد آزمایش قرار دادند. در بیشتر این چسب ها همان خاصیت چسبندگی شدید نشان داده شد و از نظر شیمیایی تقریباً یکسان بودند؛ اما متوجه شندند که در این آزمایش کیفیت چسب های ماستیک تفاوتشان تنها در قیمتشان و هزینه ساخت آن ها می باشد که برخی برای ساخت برخی از آن ها هزینه ی بیشتری را پرداخت کرده اند. نتیجه می گیریم که خرید ماستیکی که از کیفیت کمتری برخودار باشد اغلب برای پروژه‌های بزرگ انتخاب بهتری می باشد و در بسیاری از مکان ها به صورت گسترده تر نیز گزینه ی مناسبی است.
ولی در پروژه های محدود بهتر است از چسب های ماستیک درزگیر قوی و درجه یک استفاده شود و از صرف هزینه های دوباره جهت تعمیر و تمدید آن جلوگیری کنیم.

•    محبوبیت در صنعت
•    معایب بالقوه و مفید
•    جلوگیری از کپک زدن درزهای بیرونی ساختمان
•    خشک شدن و نتیجه گیری سریع
•    ظاهری خمیری شکل

چه مدت می توانیم ماستیک درزگیر را نگه داریم؟

چسب ماستیک یک عامل چسبندگی بسیار قوی در نماهای بیرونی و درونی ساختمان های مسکونی و تجاری می باشد. چسب های صنعتی و ساختمانی هر یک به مدت محدودی قابلیت استفاده دارند و پس از آن اگر در هرمکانی از آن ها استفاده شود احتمال تغییر رنگ و یا ضعیف شده و یا عملکرد خوبی نخواهد داشت.
چسب های ماستیک با توجه به برند های موجود دربازار قیمت گذاری می شوند.
زمان استفاده و اعمال چسب های ماستیک درزگیر 18 ماه می باشد که این مدت می توان در بهترین حالت از چسب های ماستیک درزگیر استفاده کرد.
برندهای متفاوت چسب ماستیک درزگیر در وزن های متفاوتی تولید می شوند و افراد میتوانند با نظر به میزان مورد نیاز و کاربرد خود برند چسب خود را انتخاب کنند.
بسته بندی چسب های ماستیک متنوع می باشد ولی رایج ترین بسته بندی آن استوانه ای است که چگونگی کار با این چسب ها را نیز آسانتر میکند.

انواع ماستیک درزگیر:

همانطور که می دانید و قابل شهود در صعنت امروز است؛ چسب های ماستیک درزگیر بیشتر صنایع را تحت تاثیر قرار داده و نفوذ آن یک اتفاق خوشایند درصنعت ساختمان می باشد. با گذر زمان و افزایش تقاضا در بازار، تولیدکنندگان در صدد ساخت انواع متفاوتی از چسب های درزگیر برآمدند. در ادامه به معرفی انواع محبوب چسب های ماستیک درزگیر می پردازیم:

•    چسب ماستیک مایر
•    چسب ماستیک ثنااستیک
•    چسب ماستیک لازیو
•    چسب ماستیک سولجر
•    چسب ماستیک جی مکس
•    چسب ماستیک پلی یورتان

پایه و اساس اصلی چسب های ماستیک درزگیر قیری، سیلیکونی، شیمیایی پلی یورتان، پلی سولفاید می باشد. در زیر به بررسی جزئی تری از آن نگاه می کنیم:

چسب ماستیک سفید:

چسب ماستیک سفید همانند چسب های ماستیک خاصیت الاستیکی دارد و برای نمای بیرونی ساختمان ها مورد استفاده قرار می گیرد. چسب ماستیک درزگیر سفید به چسبی درزگیر همه منظوره و چند سطحی برای سخت ترین شرایط معروف می باشد. فرمول ساخت این چسب های درزگیر مانع از عبور آب و ترک خوردن سطوح مورد نظر می شود. مواد سازنده چسب های درزگیر سفید بسیار با دوام می باشند و و به همین خاطر از آن برای بیشتر مکان های عمومی مورد استفاده قرار می گیرد. جهت درخواست محصول با شرکت نوین الماس در ارتباط باشید.

کاربرد چسب درزگیر ماستیک سفید:

•    مناسب برای اتصالات چوبی، فلزی، پلاستیکی
•    درزگیری انواع آکواریوم ها
•    مناسب برای مکان های مرطوب

چسب ماستیک ثنااستیک:

چسب ماستیک ثنااستیک نسبت به دیگر چسب ها الاستیسیته بیشتری دارد. بیشتر پیمانکاران برای اتصال پنجره ها به سازه های ساختمانی از چسب ماستیم ثنااستیک استفاده می کنند. این چسب ظاهری ژل مانند دارد و پس از اعمال در جای خود خشک می شود. آلومینیوم از متداول ترین کاربردهای چسب ماستیک ثنااستیک می باشد. این برند از چسب ماستیک مانند دیگر برند ها 18 ماه گارانتی دارد.

کاربرد ماستیک ثنااستیک:

•    مناسب برای وان و سرویس های بهداشتی
•    پرکننده  ترک های سنگ
•    مناسب برای چسبندگی فلزات به دلیل عدم خوردگی بالا

چسب ماستیک سولجر:

چسب ماستیک درزگیر سولجر از پرفروش ترین چسب های صنعتی می باشد. این چسب دارای چسبندگی عالی بدون هیچگونه خوردگی بر روی سطوحی مانند بتن، آجر، سنگ، آلومینیوم، پوشش های اپوکسی، پلی استر، فولاد، چوب و... می باشد.

کاربرد چسب ماستیک سولجر:

•    اتصال محیط ها و پنل های تزئینی
•    مناسب برای پر کردن درزهای یوپی وی سی و تونل ها
•    درزگیری پنجره ساختمانی

چسب ماستیک شیروانی:

چسب ماستیک شیروانی به چسبی مایع برای درزگیری و آب بندی سقف های شیروانی کاربرد دارد می گویند. سقف های شیروانی بنابر طاهر شیب دار و اورلپی که دارند باید توسط درزگیر ها و آب بندهای موجود در بازار عایق بندی شوند. سقف شیروانی در انتها به واسطه یچ های سرمته دو واشره مهر و موم می شوند ولی بهتر است آن ها را نیز آب بندی کنید تا از نفوذ آب و رطوبت به داخل ساختمان جلوگیری شود. از ویژگی های بارز و بسیار مهم چسب های ماستیک شیروانی مقاومت بالای آنها در برابر گرما می باشد و به هیچ عنوان در برابر سرما پوسیده نمی شوند.

ویژگی های چسب ماستیک شیروانی:

•    به سرعت خشک شده و نتیجه بخش می باشد
•    مناسب با هر آب و هوایی
•    در طی یک هفته کاملاً سفت می شود
•    مقاوم در برابر سرما و گرما
•    آنتی باکتریال و ضد قارچ

چسب ماستیک سنگ:

یکی از چسب های دوجزئی که در برابر آب و هوای محیطی بسیار منعطف می باشد چسب ماستیک سنگ می باشد. چسب های ماستیک سنگ 2 جزئی می باشند و به منظور یک رنگ شدن سطوح مختلف سنگ و ایجاد هارمونی در آن ها استفاده می شود. این چسب ها جهت پرکردن شکاف های موجود در سنگ های داخلی و خارجی ساختمان استعمال می شود.

کاربرد چسب ماستیک:

•    دربرابر عوامل آب و هوایی غیرقابل نفوذ می باشند
•    عدم تغییر رنگ با گذر زمان
•    قابل اجرا بر روی انواع سنگ ها و ساب زنی بر آن ها
•    مناسب چسبندگی بر بیشتر سطوح چون سنگ، بتن، مصالح ساختمانی

چسب ماستیک قیری:

ماستیک هایی که بنا بر پایه قیری می باشند به دو نوع پایه قیری سرد و قیری گرم تقسیم می شوند.

ماستیک پایه قیری گرم:

چسب ماستیک پایه قیری گرم نوعی چسب ماستیک بر پایه الاستیک بوده و اساس و مواد سازنده آن لاستیک بیوتمن که از مقاوم ترین ماستیک ها ساخته شده است می باشد. چسب ماستیک قیری تا حدودی حالت مایع دارد و جاری می شود و در ساختمان ها و خیابان ها برای شکاف ها استفاده می شود. 190 درجه بالاترین دمایی است که می توان از این چسب های ماستیک بر پایه قیر گرم استفاده کرد و این از ویژگی های منحصر به فرد این محصولات می باشد.
تفاوت ماستیک های قیری گرم نسبت به پایه سرد آن ها؛ مقاومت در برابر حرارت می باشد و هم چنین پس از اجرا نیز در مقایسه با نوع سرد آن مقاومت بالاتری از خود نشان می دهند.

روش مصرف چسب ماستیک قیری گرم:

برای استفاده از چسب های ماستیک قیری گرم آن ها را در بشکه های بزرگ ریخته و حرارت می دهند. همانطور که در بالا گفتیم حداکثر دما 190 درجه و حداقل آن 140 درجه می باشد. این چسب ها قابل استفاده در درزگیری پیاده روها، سقف ها، پل ها، آسفالتها، استفاده در پشت بام و ایزوگام.
این چسب ها در برابر عبور آب بسیار قوی می باشند و می توانیم از آن ها در مکان های مرطوب استفاده کنیم.

ماستیک بر پایه قیری سرد:

ماستیک قیری بر پایه قیر سرد از دیگر چسب های ماستیک می باشد. مواد به کار برده شده در این چسب ها سبب افزایش سازگاری آن ها با انواع شرایط جوی می گردد. چسب های ماستیک قیری به میزان کمتری در برابر حرارت مقاوم می باشند و تا 70 درجه سانتی گراد آن ها را می توان حرارت دهد. از خصوصیات منحصر به فرد این چسب های ماسیتک قیری پایه سرد جلوگیری و محافظت از نفوذ آب دریا می باشد. 

چسب ماستیک درزگیر KSS:

از دیگر چسب های بسیار پر فروش در صنعت ساختمان سازی چسب های ماستیک ....می باشند. چسب ماستیک... همانند دیگر چسب های ماستیک خمیری شکل بوده و از چسبندگی بسیار بالایی برخوردار می باشند. چسب های .... به بیشتر سطوج چون فلز، سنگ، بتن و... می چسبند و از جذب آلودگی در آن ها جلوگیری می کنند و ظاهر زیبایی به سطوح می بخشد.

ویژگی های چسب ماستیک KSS:

•    مناسب برای شیرآب که بسیار بی بو و فاقد هیچگونه سمی می باشند
•    مانع یخ زدگی سطح مورد نظر
•    مقاوم در برابر حرارت های شیمیایی
•    ضد آب و مقاوم در برابر اشعه UV
•    آنتی باکریال و ضد قارچ

چسب ماستیک ایزوگام:

ایزوگام از بخش های بسیار مهم برای هر خانه به شمار می رود چرا هرچه مواد سازنده و مصالح استفاده شده برای ساخت ایزوگام از کیفیت و جنس بهتری برخوردار باشند؛ در نتیجه عمر و کارایی آن برای خانه افزایش می یابد. چسب ایزوگام در ساخت آن و لعاب بندی نیز اهمیت بسیاری دارد. دقت داشته باشید که چسب ایزوگام را به گونه ای انتخاب کنید که از قدرت کافی و زیادی برای چسبیدن به لایه زیرین ( لایه فرسوده ایزوگام) ایزوگام برخوردار باشد.
یکی دیگر از کاربردهای چسب ایزوگام نیز لکه گیری و ترمیم لایه فرسوده ایزوگام به جای تعویض کلی آن و صرف هزینه های سنگین می باشد.
برای ترمیم ایزوگام از چسب های ماستیک متنوعی چون قیری گرم، قیری سرد، پلی یورتان استفاده می شود. با انتخاب چسب ماستیک ایزوگام با کیفیت در زمان کمتر و همچنین صرف هزینه ی کمتر به هدف خود می رسید.

ویژگی های چسب ماستیک ایزوگام:

•    بسیار کاربردی برای سوراخ ها و جلوگیری از چکه کردن سقف
•    تعمیر بالقوه بالکن، پشت بام و شیروانی ها
•    قابل استفاده برای سطوح مس، قلع، اسفالت

چسب ماستیک قیمت:

عوامل زیادی در قیمت چسب های ماستیک درزگیر موثر می باشند. وزن و اندازه چسب های ماستیک اولین عامل افزایش دهنده قیمت چسب های ماستیک است که هر یک از برندها در اندازه های کوچک و بزرگ و یا حجم های کم و زیاد تولید و روانه بازار می شوند. هر چه میزان درصد سیلیکون موجود در این ماستیک های درزگیر نیز بیشتر باشد قیمت آن ها افزایش می یابد.
جالب است بدانید قیمت خرید چسب ماستیک درزگیرکارخانه از قیمت آن در تمامی نمایندگی ها کمتر می باشد ولی چسب های ماستیک درزگیر در چسب علیخانی با همان قیمت کارخانه برای شما محاسبه می گردد.
چسب علیخانی نماینده شرکت کیمیا صنعت شیما و شرکت استحکام در فروش انواع چسب های صنعتی و ساختمانی و خودروئی می باشد. شما نیز می توانید برای اطلاع از قیمت و موجودی کارخانجات با ما تماس بگیرید واز تخفیف های ویژه ما برخوردارشوید.
در صورت سفارش و درخواست خرید عمده چسب های ماستیک درزگیر با شماره 02833883 تماس بگیرید.


دیدگاه شما

فیلدهای ضروری با علامت

فروش اقساطی در این مجموعه از فعالیت های نوین آنلاین در زمینه فروش انواع شیشه جام و ملزومات وابسته به آن می باشد.