2
5,100,000تومان 1 محصول
فروش چسب آکواریوم ارزان قیمت در چسب علیخانی

فروش چسب آکواریوم ارزان قیمت در چسب علیخانی

استعلام قیمت چسب های آکواریوم

چسب های آکواریوم نوعی از پرفروش ترین چسب های موجود در بازارند. چسب های آکواریوم را می توان از محبوبترین چسب ها برای محیط های مرطوب به شمار آورد. قیمت چسب های آکواریوم بر اساس پارامترهایی چون وزن، حجم، نوع کاربری و نوع بسته بندی و نوع کاربرد افزایش و کاهش می یابد. شاید برایتان جای سوال باشد که این معیارها چگونه به تنهایی قیمت این چسب های شیشه را جا به جا می کنند؟

قیمت چسب آکواریوم:

برای پاسخ به این سوال باید به ذکر ویژگی های چسب های آکواریوم بپردازیم. کیفیت و کارایی منحصر به فرد چسب های آکواریوم کارخانجات متعددی را ملزم به تولید این چسب های بی نظیر کرده است. لیست قیمت چسب های آکواریوم بسیار متغیر می باشد و نمایندگان نیز چسب های آکواریوم خود را با توجه به این اعلام افزایش قیمت ها تغییر می دهند.

چسب آکواریوم چیست:

چسب آکواریوم را به نوعی از چسب های سیلیکون می شناسند که بیشتر در امور عمومی، خانگی، تاسیساتی و ساختمانی مورد استفاده قرار می گیرد. مقاومت شیمیایی بالای این چسب زبانزد دیگر چسب های ساختمانی می باشد. قدرت چسبندگی چسب های آکواریوم بسیار زیاد بوده و به همین منظور قابلیت استفاده برای انواع سطوح اعم از پلاستیکی، فلزی، آهنی و .... را دارد. چسب آکواریوم از عمده چسب هایی می باشد که برای پر کردن درزهای دیوار و فاصله میانی بین سطوح و یا حتی ترک های دیوار منازل، محل کار و به طور خلاصه هر یک از مکان های مورد نظرتان به کار می رود. ماهیت و ظاهر چسب های آکواریوم به صورت ژل می باشد و توسط کارخانجات درون قوطی های استوانه ای شکل ریخته شده و روانه بازار می شود. چسب های آکواریوم بر اساس ساختار شیمیایی به دو دسته تقسیم بندی می کنند:

انواع چسب سیلیکون آکواریوم

1.چسب خنثی یا طیبعی:

چسب خنثی و یا به زبانی دیگر چسب طبیعی از پر کاربردترین چسب های صنعت شیشه می باشد. چسب های خنثی عاری از هرگونه بوی بد بوده  و به علت عدم تغییر در مدت زمان طولانی می توان این چسب ها را بر روی سطوح بسیار مهم اعمال کرد.مقاومت بالای چسب های سیلیکون خنثی از مزیت های بسیار مهم چسب های خنثی می باشد. باید توجه داشته باشید که چسب های خنثی برای خشک شدن پس از اعمال به حداکثر 95 درصد و رطوبت و 45 درجه دمای متعادل نیازد دارند. سطوح شیشه ای، فلزی، پلاستیکی، بتی، آجری و سرامیکی از متداول ترین کاربردهای چسب سیلیکون خنثی می باشد.

2.چسب استوکسی یا اسیدی:

چسب های استوکسی بر اساس ساختار درونیشان به هنگام استفاده بوی نامطبوعی دارند. و لازم به ذکر است که اگر اقدام به انجام راه های رفع بوی نامطبوع نکنید، ممکن است بو تا مدت زیادی در آن فضا بماند. چسب های آکوایوم را با توجه به خصوصیات متفاوتی تقسیم بندی می کنند و تقسیم چسب های ی آکواریم به اسیدی و خنثی بودن کلی ترین تقسیمات در بازار صنعت چسب های ساختمانی می باشد. استفاده این چسب ها بسیار آسان بوده و مقاومتشان در برابره حرارت و دما بسیار بالا می باشد.

چسب آکواریوم به انگلیسی:

چسب آکواریوم با توجه به محبوبیت و کاربردهای گسترده ای که دارد در اقصی نقاط جهان و کشورهای خارجه کاربرد دارند و باید اطلاعاتی از مشخصات این چسب ها در زبان انگلیسی را نیز بدانیم. چسب آکواریوم به چسب سیلیسم و یا سیلیکون معروف می باشد. در علم شیمی آن را به نماد ..... می شناسند که عنصری شیمیایی از خانواده شبه فلز ها شمرده می شود و در جدول عناصر در گروه چهارم و دوره سوم جای دارد.

مهمترین ویژگی های چسب آکواریوم:

•    ظاهر چسب های سیلیکون بسیار ژله ای و کشسانی می باشند.
•    به هنگام نفوذ آب و رطوبت بسیار مقاوم عمل می کنند.
•    در بیشتر سطوح، این چسب های در برابره حرارت به عنوان عایق می باشند و مانع ورود 
•    و  دیگر مزایای چسب های سیلیکون آکواریوم

بهترین برندهای چسب درزگیر آکواریوم کدام است؟

یکی از ملزومات و تجهیزات اولیه در بیشتر منازل و دیگر مکان ها چسب های آکواریوم می باشد. چسب های آکواریوم نسبت به بقیه چسب ها مصرف کمتری دارد ولی بیشتر برای کاربردهای مهمتر از آن ها استفاده می شود. همانطور که در بالا گفتیم با توجه به اهمیت این چسب ها در بازار و محبوبیت زیادی که دارد؛ برندهای متفاوتی از آن تولید و روانه بازار می شود. در اینجا به ذکر بهترین برندهای چسب آکواریوم می پردازیم تا بتوانید خرید مناسب و با کیفیتی داشته باشید و به سراغ اجناس اشتباه نروید.

معرفی انواع چسب سیلیکون

مهمترین کاربردهای چسب آکواریوم:

درزگیری فضاهای خالی پنجره، شیشه، آینه، آلومینیوم، کاشی، سرویس های بهداشتی و سرویس های آشپزخانه، ساخت پنلهای فشرده، نمای شیشه ای بیرون ساختمان و سطوح صیقلی.......

نوع کاربرد چسب های آکواریوم چیست؟

کاغذ، مقوا، چوب، پلاستیک، فلز، شیشه، چرم و پارچه، کاشی، سرامیک، چینی، بسته بندی، لوله کشی، برق، دزدگیر، مصالح ساختمانی
اگر وان حمام، سینک ظرفشویی، سرویس بهداشتی و ... نیاز به درزگیری داشته باشد، می ‌توانید از چسب آکواریوم استفاده کنید. چرا که این چسب در برابر رطوبت، بسیار مقاوم است.

روش استفاده چسب های آکواریوم چگونه می باشد؟

1.سطح مورد نظر را از چربی و گردو خاک تمیز نمایید.
2.سطح مورد نظر را از سطح دیگر با استفاده از نوار مخصوصی جدا کنید.
3. با استفاده از وسیله ی تیزی نوک کارتریج را بریده و و نوک موشک پلاستیکی را بر روی آن سوار کنید و در نهایت نوک آن را در جهت برعکس برش دهید.
4. کارتریج را درون گان تزریق قرار داده و و پس از فشار دادن گان چسب را در محل مورد نظر اعمال کنید.

بهترین برندهای چسب آکواریوم در بازار:

چسب های آکواریوم از پر کاربردترین چسب هایی می باشد که بیشتر کارخانجات به تولید برندهای متفاوتی از این چسب ها می پردازند.. کیفیت و چسبندگی بالای این چسب ها باعث می شود که تمامی برندهای این نوع محصول به عنوان بهترین برند شناخته شود و این ویژگی انتخاب را برای خریداران و مصرف کنندگان سخت می کند. در زیر به ذکر برندهای متفاوت از چسب آکواریوم می پردازیم تا بتوانید خریدی مطمعن و مرتبط با صنعت خود داشته باشید:

•    چسب سیلیکون آرازیم
•    چسب سیلیکون باندومکس
•    چسب سیلیکون فیکسال
•    چسب سیلیکون جی مکس
•    چسب سیلیکون HZZ
•    چسب سیلیکون اینتکس
•    چسب سیلیکون جی تی
•    چسب سیلیکون جوبوفیکس
•    چسب سیلیکون L800
•    چسب سیلیکون مزیدا
•    چسب سیلیکون مولر
•    چسب سیلیکون مولتی سیل
•    چسب سیلیکون ثناسیل
•    چسب سیلیکون پمادی ثناسیل

معرفی انواع چسب های کاربرد شیشه

   چسب سیلیکون اشنایدر
•    چسب سیلیکون سون
•    چسب سیلیکون S5000
•    چسب سیلیکون سیلکس
•    چسب سیلیکون سولجر
•    چسب سیلیکون پمادی سولجر
•    چسب سیلیکون سومافیکس
•    چسب سیلیکون ویستافیکس
•    چسب سیلیکون تیوپی وال فیش
•    چسب سیلیکون فنزی
•    چسب سیلیکون فیدر
•    چسب سیلیکون گریزلی
•    چسب سیلیکون آینه
•    چسب سیلیکون سیلومکس
•    محصولات چسب لازیو

تفاوت چسب سیلیکون و آکواریوم:

همانطور که در بالا گفتیم از کاربردهای چسب آکواریوم درزگیری وان های حمام می باشد. چند لحظه فکر کنید که اطراف وان حمام نیاز به درزگیری دارد و از داخل آن به بیرون وان آب نم می دهد؛ شما به مغازه لوازم و مصالح ساختمانی می روید که این مشکل را حل کنید. در این نوع موارد دو نوع چسب را به ما معرفی می کنند و هریک از آن ها از قدرت رطوبت گیری بالایی برخوردار است ولی قطعا پیشنهاد ما و همان مطالح فروشی به شما چسب های آکواریومی می باشند که تنها در روش تولید با چسب های سیلیکون متفاوتند. روش تولید این چسب ها باعث می شود که چسب های آکواریوم را به همان چسب های سیلیکون اسیدی در بازار نام گذاری کنند.  چسب های آکواریوم پس از استعمال بوی به نسبت تند و سرکه ای مانندی را از خود ترشح می کنند؛ پس از استعمال نیز به سرعت از بین می رود و هیچگونه اثری از آن باقی نمی ماند.

مقایسه چسب های سیلیکونی و ماستیک

رنگبندی چسب های آکواریوم:

چسب های آکواریوم بر اساس کاربرد در رنگ های متفاوتی بسته بندی می شوند:
چسب آکواریوم سفید: وان حمام، روشویی، درزگیری کاشی و توالت فرنگی از متداول ترین مکان های استفاده از این چسب های آکواریوم می باشد.
چسب آکواریوم مشکی: شیشه های ماشین را با استفاده از چسب های آکواریوم مقاوم می کنند و این چسب باعث می شود از ورود رطوبت به داخل ماشین جلوگیری شود.
چسب آکواریوم بی رنگ: شفافیت و بی رنگ بودن این چسب ها عاملی پر کاربرد برای شیشه ها می باشد و می توان شیشه ها را با استفاده از این چسب ها درزگیری کرد.
چسب آکواریوم قرمز: این چسب ها خاصیت الاستیکی دارد و به صورت چسبی نسوز عمل می کند؛ در مکان هایی که لازم به استفاده از جسب های ضد حرارت باشیم باید از این چسب ها استفاده کنیم.

خرید چسب آکواریوم:

شرکت نوین الماس نماینده فروش انواع شیشه جام، جام آینه، شیشه فلوت، شیشه شیت، شیشه رفلکس، انواع شیشه رنگی، شیشه دوجداره، شیشه مات، شیشه سندبلاست و دیگر شیشه های ساختمانی در سراسر کشور می باشد. واحد چسب های صنعتی، ساختمانی و خودروئی شرکت نوین الماس با نام چسب علیخانی فعالیت خود را از سال 1392 به منظور افزایش نرخ تعاملی خود با صنعت شیشه، رفع نیاز هر چه بیشتر مشتریان و تامین خودکفایی در محصولات خود آغاز کرده است. این مجموعه، یکی از بهترین و معتبرترین شرکت‌هایی است که در زمینه‌ی پخش و فروش انواع چسب آکواریوم و سیلیکون فعالیت می‌کند. جهت سفارش انواع جام های شیشه، ابزار و هرآن چه که در صنعت شیشه مورد نیازتان می باشد باشماره های موجود بر روی سایت تماس بگیرید.


دیدگاه شما

فیلدهای ضروری با علامت

 1. Siavash_Mor
  Siavash_Mor

  تیتر قیمت چسب اکواریومه تنها چیزی که توش نوشته نشده قیمته ! تیتر بهترین برندهای چسبه تنها چیزی که توش نیست نام برندهاس! میشه دقیقا بگید منظورتون از این کارا چیه؟

  1. مدیر سایت
   مدیر سایت

   سلام روزتون بخیر ما نمی تونیم لیست قیمتی رو بزاریم چون متغیره و بالا پایین میشه، عوامل زیادی ام روش تاثیر داره به همین خاطر کلیک قیمت میزنیم که شماره تلفن رو کلیک کنند کاربران و با ما تماس بگیرن و قیمتی رو که نوشتم داریم خدمتشون بدیم. در ارتباط با مطلب دوم هم باید بگم جایی که یادداشت شده برندهای فلان چسب، تو اون مطلب هم برندها به صورت تکی نوشته شده و هم عکس برندها به همراه راه های ارتباطی منتشر شده که میتونین تو نمونه ای از این مطالب که اینجا لینک میکنم ببینین. https://novinalmas.com/content/fa/199/silicone-adhesive ممنونم از نظرتون بازهم اگر امری بود در خدمتیم.

  1. مدیر سایت
   مدیر سایت

   سلام روزتون بخیر ما نمی تونیم لیست قیمتی رو بزاریم چون متغیره و بالا پایین میشه، عوامل زیادی ام روش تاثیر داره به همین خاطر کلیک قیمت میزنیم که شماره تلفن رو کلیک کنند کاربران و با ما تماس بگیرن و قیمتی رو که نوشتم داریم خدمتشون بدیم. در ارتباط با مطلب دوم هم باید بگم جایی که یادداشت شده برندهای فلان چسب، تو اون مطلب هم برندها به صورت تکی نوشته شده و هم عکس برندها به همراه راه های ارتباطی منتشر شده که میتونین تو نمونه ای از این مطالب که اینجا لینک میکنم ببینین. https://novinalmas.com/content/fa/199/silicone-adhesive ممنونم از نظرتون بازهم اگر امری بود در خدمتیم.

  1. مدیر سایت
   مدیر سایت

   سلام روزتون بخیر ما نمی تونیم لیست قیمتی رو بزاریم چون متغیره و بالا پایین میشه، عوامل زیادی ام روش تاثیر داره به همین خاطر کلیک قیمت میزنیم که شماره تلفن رو کلیک کنند کاربران و با ما تماس بگیرن و قیمتی رو که نوشتم داریم خدمتشون بدیم. در ارتباط با مطلب دوم هم باید بگم جایی که یادداشت شده برندهای فلان چسب، تو اون مطلب هم برندها به صورت تکی نوشته شده و هم عکس برندها به همراه راه های ارتباطی منتشر شده که میتونین تو نمونه ای از این مطالب که اینجا لینک میکنم ببینین. https://novinalmas.com/content/fa/199/silicone-adhesive ممنونم از نظرتون بازهم اگر امری بود در خدمتیم.

فروش اقساطی در این مجموعه از فعالیت های نوین آنلاین در زمینه فروش انواع شیشه جام و ملزومات وابسته به آن می باشد.