سبد خرید

2 × 2,550,000 تومان
2
5,100,000تومان 1 محصول
نحوه بارگیری و حمل و نقل شیشه از انبارهای نوین الماس

نحوه بارگیری و حمل و نقل شیشه از انبارهای نوین الماس

شیشه از منعطف ترین محصولات ساختمانی می باشند. انعطاف در این محصول نیز سبب افرایش محبوبیت آن در میان صنعتگران شده است. ابعاد، ارتفاع و عرض شیشه ها ازجمله ویژگی های متمایز کننده این محصول ساختمانی با دیگر محصولات می باشد. شیشه هایی که توسط کارخانجات تولید می شوند در ابعاد و متراژ های متفاوتی می باشند که بنابر سفارش و درخواست مشتری بارگیری و ارسال می شود. بارگیری و ارسال شیشه های ساختمانی با توجه به خطرات جاده ای، افزایش و شلوغی مسیرها و یا حتی گرانی شیشه ها؛ به مسئله ای مهم و بسیار حیاتی تبدیل شده است. کارخانجات نیز  در تلاشند بارگیری های خود را در اطمینان و امنیت کامل به دست کاربران و یا انبارهای شرکت ها و یا کارخانجات دیگر بفرستند.

بارگیری شیشه ها چگونه انجام می شود؟

شرکت نوین الماس نماینده فروش انواع شیشه جام در سراسر کشور و نماینده فروش شرکت های ایران فلوت، کاوه فلوت، آسا فلوت، ساوه جام، تابان و کاویان می باشد و  بارگیری شیشه در نوین الماس چارچوب ها و قوانینی دارد که همه ی افراد و پرسنل انبار به آن متعهد می باشند. تعهد به این چارچوب ها و نظم در بارگیری از اهداف اصلی این مجموعه است. رانندگان نوین الماس به هنگام بارگیری مسیر خود را با توجه به مقصد مورد نظر، نوع شیشه، ابعاد سفارشی و ضخامت شیشه های مورد نظر برنامه ریزی می کنند که در نهایت شیشه به دور از هرگونه آسیب دیدگی به مقصد برسد.

انواع شیشه جام ساختمانی

حمل شیشه جام:

انتقال و جا به جایی شیشه یک کار کاملاً حرفه ای و حساس می باشد

حساسیت و اهمیت جا به جایی شیشه همانطور که در بالا ذکر کردیم؛ مسئولیت پذیری را در این زمینه بسیار سخت می کند چرا که شرکت های فروش و پخش شیشه جام موظفند در صورت پذیریش بارگیری و ارسال شیشه؛ آن را در بهترین نحو ممکن بدون هیچگونه آسیب دیدگی و یا هر ضربه ای به دست مشتری رسانده و این کار توسط افراد حرفه ای باید انجام شود. پارامترها و دلایل متفاوتی در انتخاب روش های جا به جایی و حمل شیشه جام اهمیت دارند و باید با توجه به وزن، نوع، متراژ و یا حتی ضخامت شیشه مورد نظر آن ها را بارگیری کنیم. هدف مجموعه نوین الماس بارگیری آسان و سریع و یا حتی تماماً تضمینی برای مشتریان و کاربران می باشد.

در این جا هر یک از معیارهای انتقال و جا به جایی شیشه را به صورت جداگانه شرح میدهیم:

1.ویژگی و خصوصیات شیشه بارگیری شونده: جا به جایی و انتقال شیشه های خام تا شیشه های فرآوری شده ای چون سکوریت، تزئینی، لمینت و .... بسیار متفاوت است و هر یک مراقبت های لازم خود را احتیاج دارد.
2.زمان بارگیری و مسافت تا مقصد: مسافت از عوامل بسیار مهم در انتخاب وسیله نقلیه به مقصد مورد نظر می باشد.
3.حجم شیشه بارگیری شونده: حجم شیشه و اندازه ی شیشه مورد نظر در انتخاب روش انتقال بسیار موثر می باشد.
4.متراژ و ابعاد شیشه بارگیری شونده: هرچه متراژ، ارتفاع، ابعاد شیشه بیشتر باشد بارگیری و انتقال آن نیز باید بسیار حرفه ای و بی خطر انجام شود چرا که این شیشه ها خود متحمل خطر و شکنندگی می باشند.

خرک شیشه ماشین چیست؟

برای جا به جایی و حمل و نقل اجسام و وسایلی که بسیار آسب پذیر هستند همچون شیشه ابزار و و سایل خاصی را باید در نظر گرفت که این ابزار هر یک در اشکال مختلف و کاربردی در بازار موجود می باشد.
خرک شیشه از ابزارآلات جا به جایی شیشه های ساختمانی می باشد که شکل این ابزار به صورت L و A در بازار موجود می باشد. 
خرک حمل شیشه نیز به تنهایی برای حمل شیشه مورد استفاده قرار نمی گیرد بلکه باید افرادی در جهت حفظ شیشه به منظور جلوگیری از سقوط آن در کنار آن حضور داشته باشند و یا توسط کمربندی محکم شیشه ها را به خرک متصل کنند تا مانع از شکت و ایجاد خطر برای افراد شود.

شاید برایتان جای سوال باشد که خرک خود به تنهایی قابلیت حرکت دارد؟

بله خرک های تولید شیشه توسط کارگاه ها در دو نوع ثابت و متحرک می باشند که مدل متحرک آن به خودی خود در زیر دارای چرخهایی می باشد که نقش حرکت و جا به جایی را ایفا می کند.
حمل و نقل شیشه های جام هم با استفاده از یک خرک و یا هر وسیله ای که خرک بر روی آن سوار می شود اعم از نیسان، کامیون و... انجام می شود. پس از آن شیشه را با کمربند و یا وسیله ای به خرک می بنندد تا امینت شیشه مورد نظر در جا به جایی و انتقال آن حفظ شود.

مزایای خرک شیشه:

•    نگهداری آسان شیشه
•    حفظ امنیت شیشه بارگیری شونده
•    پایه ای پهن و مقاوم
•    ظرفیت بالا در حفط شیشه ها
•    برخورداری از پین اطمینان بر روی آن

لوازم و صنایع جانبی صنعت شیشه

قیمت خرک حمل شیشه به چه چیزی بستگی دارد؟

قیمت خرک حمل شیشه بنا بر نوع و جنس آن افزایش و کاهش می یابد. و این واضح و روشن است که خرک های متحرک که نیز کاربری آسانتری دارند از قیمت بالاتری نسبت به خرک های شیشه بری ثابت برخوردارند.

حمل و نقل شیشه های اورسایز با لانگن دورف:

شیشه های اورسایز و یا در اصطلاح شیشه هایی با متراژ های بالا قابلیت جا به جایی با خرک های حمل شیشه را ندارند. جام های شیشه و شیشه های اورسایز را با استفاده از لانگن دورف که تخلیه و بارگیری آن ها به وسیله پالت بزرگ و یا خرک انجام می شود؛ منتقل می کنند.
سیستم تکنولوژی این نوع ماشین های جا به جایی به نوعی ساخته شده اند که خطر شکنندگی را به صفر رسانده و امینت بیشتری را برای افراد فراهم می کنند. سیستم تخلیه ماشین های لانگن دورف به صورت هیدرولیک می باشد و پالت توسط نیروی هیدرولیک به پایین هدایت شده پس از تخیله به صورت خودکار بالا می رود.
صنعتگران بیشتر به منظور بارگیری شیشه های دوجداره سکوریت با ابعاد 3×3 از ماشین های لانگن دورف استفاده می کنند. شیشه های دوجداره سکوریت وزن بسیار سنگینی دارند و جا به جایی آن ها توسط ماشین های لانگین دورف خطر کمتری داشته و بسیار مقرون به صرفه می باشد.

حمل-نقل-شیشه-جام

مزایای بارگیری شیشه ها توسط لانگن دورف:

•    جا به جایی شیشه ها در حداکثر ابعاد و متراژ
•    تسریع در جا به جایی خرک و پالت شیشه
•    عدم نیاز به نیروی انسانی و حمل و نقل
•    حفاظت دوچندان شیشه و بسیار مقرون به صرفه

حمل-نقل-لانگندورف

طریقه حمل شیشه سکوریت:

یکی از دشوارترین شیشه ها در انتقال و جا به جایی شیشه های سکوریت می باشند. شیشه های سکوریت استحکام و ایمنی بالایی دارند. این شیشه های علی رغم وزن بسیار زیادی که دارند، در اثر ضربات و صدمات بسیار مقاوم می باشند. وزن این شیشه از علل دشوار کننده آن برای جا به جایی در طبقات می باشد. در حمل شیشه سکوریت چیزی که علاوه بر زور و یا توان افراد اهمیت دارد، لِم و یا قلق جا بهه جایی آن می باشد. همانطور که در بالا اشاره کردیم لم تاثیر مستقیمی در تجربه افراد دارد. حال دقت کنید اگر برای حمل شیشه سکوریت از افرادی که در این حرفه تخصص ندارند استفاده شود، زمان انجام کار به چندین ساعت افزایش یافته  و یا شیشه به هزاران تکه شکسته و پخش می شود.
شیشه های سکوریت از شیشه های پر کاربرد در مکان هایی چون بانک ها، نرده های شیشه ای، ویترین مغازه ها، خودروسازی و دیگر صنایع می باشد.

کدام کارخانه شیشه سکوریت تولید می کند؟

حمل شیشه سکوریت در شیشه های ساختمانی:

استفاده از شیشه در ساختمان مستلزم حمل و جا به جایی دقیق آن می باشد تا در نتجه بتوانیم پروژه ای دقیق و بسیار حرفه ای را تحویل مشتری دهیم. نصب شیشه های ساختمانی باید توسط نیروی متخصص، کاری و با تجربه انجام شود. تجربه در جا به جایی شیشه های ساختمانی حرف اول را می زند و می توان در اجرای عملیات ساختمانی با استفاده از نیروهای با تجربه موفق و سربلند بود.
حمل و جا به جایی شیشه های ساختمانی بسته به انواع شیشه متفاوت می باشد و هر یک مستلزم رعایت مقرارت و نکات ایمنی خود می باشد.

رعایت نکته اصولی در نصب شیشه سکوریت:

در زمان نصب شیشه سکوریت اندازه گیری و یا مشخص کردن ابعاد قاب شیشه نصب شونده دو عنصر مهم و قابل توجه می باشند. شیشه های سکوریت اگر به صورت غلط در جای خود قرار بگیرند و یا ضربه ای به جهت نادرست شیشه وارد شود، قبل از نصب در قاب خود می شکنند.

قیمت شیشه ساختمانی و انواع آن

شرکت نوین الماس کاسپین پدیده پاسارگاد نماینده فروش جام های شیشه، ابزار شیشه بری، ملزومات شیشه دوجداره، چسب های صنعتی، ساختمانی و خودروئی در میان دیگر رقیبان می باشد که توانسته است با افتخار عنوان جوانترین و فعالترین تیم فروش را در کشور از آن خود کند. جهت سفارش انواع جام های شیشه، ابزار، بلوک های شیشه ای هرآن چه که در صنعت شیشه مورد نیازتان می باشد با شماره های موجود بر روی سایت تماس بگیرید.


دیدگاه شما

فیلدهای ضروری با علامت

فروش اقساطی در این مجموعه از فعالیت های نوین آنلاین در زمینه فروش انواع شیشه جام و ملزومات وابسته به آن می باشد.