2
5,100,000تومان 1 محصول
فروش عمده انواع قاپک شیشه|بهترین قیمت و کیفیت در ایران

فروش عمده انواع قاپک شیشه|بهترین قیمت و کیفیت در ایران

 خرید ابزار شیشه بری

یکی از نکات مهمی که باید به آن توجه داشته باشید این است که در کارگاه های شیشه بری فرآیند حمل و نقل و جا به جایی شیشه بسیار مهم است. اگر بخواهیم در رابطه با انجام این فرآیند و اهمیت آن توضیحاتی را ارائه دهیم باید گفت که در وهله اول به خودی خود شیشه ها سنگین بوده و حمل و نقل کردن آن ها می تواند فرآیند سختی باشد.
از سوی دیگر به دلیل ذات شکننده بودن شیشه و خطرات احتمالی که در صورت شکستن شیشه ممکن است برای افراد به وجود بیاید، لازم است تا از ابزاری به نام قاپک استفاده کنید. این ابزار به نحوی است که با استفاده از آن می توانید شیشه را به راحتی جا به جا کرده و از آن استفاده کنید.
امروزه قاپک ها در ابعاد و اندازه های مختلفی به بازار عرضه شده اند و شما می توانید متناسب با نیاز خود قاپک مورد نظر خود را خریداری کرده و از آن برای جا به جایی و حمل و نقل شیشه در کارگاه خود استفاده کنید.

انواع قاپک:

قاپک-پمپی-پلاستیکی-قیمت

قیمت-قاپک-سه تایی

خرید-قاپک-دسته-آهنی

قیمت-قاپک-گلکسی-سه تایی

قاپک-تکی-گلکسی-قیمت

بیشتربخوانید: جام شیشه چیست؟

شیشه-جام

قیمت ابزار شیشه بری

شرکت نوین الماس کاسپین پدیده پاسارگاد نماینده فروش انواع جام های شیشه، فعال در حوزه فروش ملزومات شیشه دوجداره، ابزار شیشه بری، چسب های صنعتی، ساختمانی و خودروئی در میان دیگر رقیبان می باشد که توانسته است با افتخار عنوان جوانترین و فعالترین تیم فروش را در کشور از آن خود کند. جهت سفارش انواع جام های آینه،بلوک های رنگی، انواع ورق پلی کربنات و هرآن چه که در صنعت شیشه مورد نیازتان می باشد باشماره های موجود بر روی سایت تماس بگیرید.


دیدگاه شما

فیلدهای ضروری با علامت

فروش اقساطی در این مجموعه از فعالیت های نوین آنلاین در زمینه فروش انواع شیشه جام و ملزومات وابسته به آن می باشد.