2
5,100,000تومان 1 محصول
7مین نمایشگاه بین المللی شیشه و تجهیزات تهران 1403

7مین نمایشگاه بین المللی شیشه و تجهیزات تهران 1403

آنچه در نمایشگاه بین المللی صنعت شیشه 1402 گذشت

نمایشگاه بین المللی شیشه و صنایع وابسته آن در کشور ما به عنوان یکی از بزرگترین و مهمترین رویدادهای صنعتی و تجاری است که معمولاً هر ساله برای معرفی تولیدکنندگان حرفه ای در این زمینه برپا می شود. در واقع بیشتر شرکت های فعال در حوزه صنعت ساختمان سازی از این موقعیت استفاده می‌کنند و دستاوردها و محصولات حرفه ای خود را در معرض دید بازدیدکنندگان قرار می دهند.

هفتمین نمایشگاه بین المللی شیشه و صنایع وابسته تهران 1403:

همچنین متخصصان این صنعت با استفاده از این فرصت بهترین تصمیمات را برای ارائه خدمات خود می گیرند و با بررسی محصولات مختلف راحت تر می توانند بهترین محصول را انتخاب کنند.
 نمایشگاه بین المللی شیشه و دیگر تجهیزات وابسته به آن موجب یکسان سازی عرضه و تقاضای بازار می شود و شرکت های فعال در این زمینه را به سوی نوآوری و رشد بیشتر هدایت می کند.

تاریخ برگزاری نمایشگاه صنعت ساختمان:

تاریخ برگزاری هفتمین نمایشگاه بین المللی شیشه و تجهیزات وابسته به آن 8 خردادماه 1403 است که حدود چهار روز متوالی ادامه پیدا می کند. محل برگزاری این نمایشگاه در تهران است که از ساعت 8 صبح الی15 بعد از ظهر بازدید دارد. فضای این نمایشگاه بیش از 6000 متر است که امکان شرکت کردن 50 برند ایرانی و خارجی داخل آن وجود دارد و بیش از 11 هزار بازدید کننده روزانه وارد نمایشگاه می شوند.
مهمترین هدف برگزاری هفتمین نمایشگاه بین المللی شیشه و تجهیزات وابسته، کمک به پیشرفت و ارتقاء شرکت های فعال در حوزه صنعت شیشه است. همچنین امکان بررسی و مقایسه توانمندی های برندهای خارجی و داخلی مهیا می شود و رفته رفته صنعت شیشه کشور ارزش بالایی پیدا می کند. شرکت ها و فعالان صنعت شیشه با حضور در این نمایشگاه بر تکنولوژی ها و  ابداعات جدید تکیه می کنند و موجب ارتقاء کیفیت تولیدات خود می شوند. همچنین به راحتی می‌تواند به جذب سرمایه و تجارت در سطح بین الملل دسترسی پیدا کنند.

هجدهمین نمایشگاه تخصصی صنعت ساختمان کیش 1403

اهداف برگزاری نمایشگاه های صنعت ساختمان:

•    مشخص شدن ظرفیت های کور در حوزه تولید، بازرگانی و خدمات مربوط به صنعت شیشه 
•    بیان مشکلات و موانع بر سر راه صنعت و فرصتی ویژه برای جذب حمایت کنندگان دولتی 
•    اشتغال زایی و گسترش کارآفرینی در صنعت شیشه 
•    معرفی فعالان در حوزه محصولات شیشه، نوآوران و ظرفیت های موجود در دیگر کشورها 
•    تلاش برای دستیابی استانداردهای جهانی
•    تشویق افراد و واحدهای سرمایه گذار به منظور بهره گیری از ظرفیت های موجود
•    برقراری ارتباط مستقیم تولیدکنندگان و مصرف کنندگان با هدف رفع نیاز بازار 
•    همکاری و تبادل فکری، فناوری و محصولی بین شرکت کنندگان داخلی و خارجی و برقراری ارتباطات تجاری 
•    اثبات تاثیرگذاری بالا این محصول در بهینه سازی مصرف انرژی و اصلاح الگوی مصرف 
•    پیشرفت رویکردهای صادرات به دیگر کشورها
•    ایجاد فضای سالم رقابتی بین تولیدکنندگان و افزایش کیفیت محصولات
•    تشخیص واحدهای برتر در حوزه های تولید، بازرگانی و خدمات 

مزایای شرکت در نمایشگاه صنعت شیشه:

اهداف گسترده‌ای برای برگزاری این نمایشگاه وجود دارد که مهم ترین آن رونمایی از توانمندی های برندهای داخلی در سطح بین‌المللی است. همچنین شرکت کنندگان و فعالان در حوزه شیشه از مزایا و اهداف زیر بهره مند می شوند:

•    برقراری ارتباط با مشتریان بیشتر
•     تبلیغات و افزایش آگهی از برند 
•    افزایش فروش 
•    معرفی تکنولوژی های جدید و امروزی 
•    شناخت نیازهای بازار 
•    آشنایی با فناوری های نوین 
•    بهبود روابط با مشتریان سابق 
•    شناخت و جذب تامین کنندگان
•     رفع مشکلات فنی تولیدات 
•    پلی برای شرکت در سمینارها و کارگاه های دیگر

تقویم نمایشگاهی نوین الماس:

نمایشگاه-تخصصی-رنگ-رزین-قزوین

نمایشگاه-صنعت-ساختمان-استانبول

نمایشگاه صنعت ساختمان زنجان 1402

نمایشگاه-صنعت-ساختمان-همدان

نمایشگاه-تخصصی-صنعت-ساختمان-گیلان

نمایشگاه-صنعت-ساختمان-تهران-1402

نمایشگاه بین المللی شیشه و تجهیزات وابسته تهران:

صنعت شیشه در کشور ما نسبت به دیگر کشورهای منطقه جایگاه فوق‌العاده دارد. برای رونمایی از نمایشگاه بین المللی این صنعت فرصتی برای رشد بیشتر پیدا می کند و صنایع داخلی فعال در این زمینه به فکر توسعه و تکمیل صنایع خود می افتند.  تعامل آنها با اقتصاد آزاد جهانی و توسعه صادرات موجب پیشرفت این صنعت می شود و سرمایه گذاری داخلی و خارجی ارتقا پیدا میکند از آنجا که شیشه در صنعت و زندگی روزانه ما کاربرد فراوانی دارد و بخش زیادی از اشتغال جامعه با این محصول گره خورده است برگزاری تخصصی نمایشگاه بین المللی نیاز به بسیاری از تولید کنندگان و خریداران را رفع می کند

لیست شرکت کنندگان نمایشگاه بین المللی تهران 1403:

هر ساله نمایشگاه بین المللی شیشه در حال ارتقا است و محصولات و خدمات گسترده ای را با بالاترین کیفیت ارائه می دهد. ارائه خدمات این نمایشگاه در سطح جهانی مطرح می شود و همیشه شرکت کنندگان آن رضایت بالایی را کسب نموده اند.  در چند سال گذشته، شیشه و تجهیزات وابسته، یکی از بزرگترین و مهم ترین نیازها در حوزه ساختمان مطرح شده است که حمایت از آن می تواند تاثیر شگفتی بر این صنعت بگذارد. بی شک در سال جدید تعداد بازدیدکنندگان افزایش می یابد و افراد در تلاشند که برای حضور هر چه قوی تر در میان رقبای خود محصولات، خدمات و تولیدات خود را به بهترین نحو ممکن به نمایش بگذارند.
به اطلاع می رسانیم  به زودی لیست شرکت کنندگان نمایشگاه بین المللی شیشه و تجهیزات وابسته تهران 1403 در این محتوا درج می شود. 

محل برگزاری نمایشگاه شیشه و صنایع وابسته:

محل دقیق برگزاری نمایشگاه همان جایگاه ویژه نمایشگاه های بین المللی تهران واقع در بزرگراه چمران است. این نمایشگاه یکی از بزرگترین و قدیمی ترین نمایشگاه ها در حوزه شیشه و تجهیزات وابسته است که تمام مشتریان و تولیدکنندگان ایران از آن استقبال می کنند و از این فضا برای توزیع خدمات و محصولات خود بهره مند می شوند.
آدرس دقیق نمایشگاه بین المللی تهران جنب بزگراه چمران جنوب به شمال، بعد از پل یادگار امام، خیابان سئول قرار گرفته است. 
تولیدکنندگان، صادرکنندگان، کارآفرینان و نمایندگان فعال پخش و توزیع محصولات مختلف در سراسر کشور هر ساله با شرکت در نمایشگاه بین المللی جمهوری اسلامی ایران، سعی بر آن دارند تا با بهره مندی از فضا، تسهیلات نمایشگاهی، امکانات و بستر و موضعی که برایشان مهیا شده است به بهترین نحو ممکن استفاده کنند.
مبادلات تجاری، سرمایه گذاریهای مشترک و بین المللی، برخورداری از نیروهای متخصص از جمله عوامل گسترش شرکای تجاری و اقتصادی نمایشگاه های بین المللی با کشورهای اطراف و همسایگان ایران شده است از این روی نمایشگاه دارای راه های دسترسی بسیاری می باشد که حضور برای همه افراد به این نمایشگاه را راحت کرده است.
بی تردید تولیدکنندگان دوستدار پیشرفت در صنعت شیشه و تجهیزات آمادگی لازم برای ملاقات شرکای جدید را کسب کرده اند و منتظر هستند نمایشگاه بین المللی شیشه برپا شود. داخل این نمایشگاه روابط مستحکمی بین تولیدکنندگان امضا می شود. همچنین سخنرانان آن سمینارهای آموزشی مفید برگزار می کنند.

تاریخ هفتمین هفتمین نمایشگاه شیشه و صنایع وابسته: 

برای رزرو غرفه خوب است بدانید شروع نمایشگاه در تاریخ 1403/03/08 است که روز پایانی آن تاریخ 1403/03/11 مشخص شده است. سالانه از کشورهای مختلفی مانند چین، آلمان، ترکیه، روسیه، هلند و ... دعوت به عمل می آید و داخل نمایشگاه حضور پیدا می کنند. انواع درب و پنجره های شیشه ای، ابزارآلات، سیستم ها و تجهیزات مختلف و دیگر صنایع وابسته مورد بازدید قرار می گیرد.
نمایشگاه شیشه و صنایع وابسته تهران رویدادی بی نظیر است که صنایع ساختمانی، معماری و طراحی ساختمان برای مطرح شدن به عنوان بهترین حرفی برای گفتن داخل نمایشگاه دارند.
در عصری که حضور داریم، صنعت شیشه از جایگاه قدیمی خود خارج شده است و در اشکال و ترفندهای مختلف در حوزه ساختمان سازی و دیگر صنایع به کار می رود. همچنین حجم واردات و صادرات آن بالاترین نرخ را دارد و به عنوان یکی از سودآورترین صنایع مطرح می شود. بی تردید شرکت های بین المللی که در این صنعت و تجارت قدم برمی دارند با پیشرفت و موفقیت بالایی روبرو می شوند.

ضرورت حضور در نمایشگاه شیشه و صنایع وابسته:

حضور در نمایشگاه بین المللی موجب جلوگیری از نقاط ضعف شرکت کنندگان در مراحل برگزاری می شود و موجب نزدیک شدن به اهداف بازاریابی و فروش بیشتر می شود. شرکت نمایشگاه سازان که وظیفه برپایی این نمایشگاه را به عهده دارد با داشتن سابقه بیش از 10 ساله بهترین محیط و فضا را برای شرکت کنندگان فراهم می کند.  همچنین با تکیه بر افراد مجرب و متخصص در زمینه های مختلف غرفه سازی، تورهای نمایشگاهی، مشاوره فروش و حضور موفق در نمایشگاه بهترین است و مراحل ثبت نام نمایشگاه، هماهنگی های لازم، انتقال ارز، برگزاری همایش ها و سمینارها به خوبی انجام می شود. طوری که کیفیت نمایشگاه سالانه رو به ارتقاست.

زمان برگزاری نمایشگاه شیشه و صنایع وابسته:

زمان باقی مانده تا شروع نمایشگاه چیزی نیست. 8 صبح روز 8 خرداد ماه آغاز می شود و تا 15 بعد از ظهر تاریخ 11 خرداد ماه فرصت دارید برای بازدید تشریف بیاورید. از آنجا که تعداد زیادی از واحدهای تولیدی، بازرگانی و خدماتی در حوزه شیشه و صنایع وابسته فعالیت دارند، برگزاری این نمایشگاه به صورت تخصصی اهمیت زیادی برای صنعت ساختمان پیدا کرده است. به همین دلیل، مخاطبین این صنعت به راحتی نیازهای خود را از این نمایشگاه برآورده می کند و تعداد بسیاری از واحدهای شرکت کننده در حوزه شیشه را بازدید خواهند کرد. در حالی که چنین فرصتی داخل نمایشگاه کلی ساختمان نخواهد بود.


دیدگاه شما

فیلدهای ضروری با علامت

فروش اقساطی در این مجموعه از فعالیت های نوین آنلاین در زمینه فروش انواع شیشه جام و ملزومات وابسته به آن می باشد.