2
5,100,000تومان 1 محصول
نمایشگاه صنعت ساختمان همدان1401

نمایشگاه صنعت ساختمان همدان1401

گردهمایی بزرگ فعالان صنعت ساختمان در همدان:

نمایشگاه های صنعت ساختمان در سطح داخلی و بین المللی، فرصت بسیار مهمی است تا شرکت های فعال در این صنعت، دستاوردها، خدمات و  محصولات خود را در معرض بازدید دست‌‌‌اندر‌کاران و متخصصان این صنعت قرار دهند و با در نظر گرفتن روند تقاضاهای بازار و سمت و سوی رشد این صنعت، فعالیت ها و نوآوری های آتی خود را هدایت نمایند.

در این نمایشگاه جدیدترین متدها و تجهیزات روز صنعت ساختمان معرفی می‌شود و فرصت بسیار مناسبی برای شناخت بازارهای داخلی و بین‌المللی مصالح ساختمانی و بررسی تقاضای این محصولات است. در نمایشگاه، تولیدکنندگان مصالح ساختمانی با معرفی محصولات و ایده‌های نو می‌توانند در بازارهای داخلی و بین‌المللی رشد کنند.

حضور نوین الماس در بیست و دومین نمایشگاه صنعت ساختمان:

نوین الماس که از سال 91 فعالیت خود را در زمینه پخش انواع شیشه جام آغاز کرده است واحد پخش چسب های صنعتی، ساختمانی و خودروئی خود را از سال 92 نیز راه اندازی کرد تا با ارائه ی خدماتی از جمله ضمانت کالا، قیمت و تنوع محصولات نیاز مشتریان خود را به بهترین شکل ممکن برآورده سازد.

نوین الماس به منظور معرفی برندهای داخلی و خارجی باکیفیت، بهبود فرایند انتخاب و خرید تجهیزات ساختمانی و بررسی برندهای مختلف در بیست و دومین نمایشگاه صنعت ساختمان حضور می یابد تا خرید کالاها و تجهیزات ساختمانی چون چسب های صنعتی، ابزارهای شیشه بری، بلوک های شیشه ای، پلی سولفایدهای دوجداره را به فرآیندی بسیار آسان تبدیل کند.

تجهیزات ساختمانی ارائه شونده در این غرفه:

    انواع چسب های صنعتی، ساختمانی و خودروئی
    ملزومات شیشه دوجداره
    ابزارآلات شیشه بری
    بلوک های شیشه ای
    طلق های پلی کربنات
    و.....

غرفه داران و گروه های محصول در نمایشگاه صنعت ساختمان همدان:

    غرفه نوین الماس
    غرفه شیرآلات گلپایگان
    غرفه دنیا آسانسور
    غرفه دنیای پنجره
    غرفه آداک چوب
    غرفه زاگرس آسانسور
    غرفه تولیدی و صنعتی البزر ابهر
    غرفه لوله پلیمر اسپادانا
    غرفه پارسین گستر
    غرفه آرمان پلیمر
    و.....

صنایع و کالاهای عرضه شده در نمایشگاه صنعت ساختمان همدان:

مدیرعامل شرکت نمایشگاه های بین المللی استان همدان با اشاره به برگزاری این نمایشگاه با حضور 60 شرکت کننده گفت:

از 29 شهریور ماه تا 1 مهرماه میزبان بازدیدکنندگان خواهیم بود.

وی بیان کرد:

شرکت کنندگان در این نمایشگاه آخرین محصولات و دستاوردهای خود را در زمینه چسب های صنعتی، ساختمانی و خودروئی، آسانسور و بالابر، تصفیه آب، شیرآلات، لوله و اتصالات، درب های ضد سرقت، جاروی هوشمند، پله و نرده، دکوراسیون داخلی، سیم و کابل،  هوشمند سازی ساختمان، پنجره به نمایش خواهند گذاشت.

محل برگزاری نمایشگاه صنعت ساختمان همدان کجاست؟

بیست و دومین نمایشگاه صنعت ساختمان همدان در تاریخ 19 شهریور ماه لغایت 1 مهر ماه 1401 در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی همدان برگزار می شود.

اهداف برگزاری نمایشگاه صنعت ساختمان:

همانطور که میدانید، علت اصلی برگزاری نمایشگاه ها اعم از داخلی و بین المللی در سطح کشور دستیابی به اهداف خاصی است که برگزار کنندگان از قبل برای رسیدن به آن اهداف و گسترش فعالیت های خود، برنامه ریزی هایی انجام داده اند که این برنامه ریزی ها نتایج و دستاوردهای مطلوبی را برای صنعتگران حوزه ساختمان به ارمغان خواهد آورد‌.

از جمله اهداف اصلی برگزاری این نمایشگاه می توان به موارد زیر اشاره کرد:

•    معرفی تجهیزات روز و برترین متد صنعت ساختمان
•    رشد بازاریابی صنایع ساختمانی در سطوح داخلی و بین المللی
•    شناخت فرصت های صادرات محصولات و خدمات
•    شناسایی جریان جدید در سطح بازارهای داخلی و خارجی
•    افزایش سودآوری و رشد صنایع توسعه صنعت ساختمان
•    ارزیابی تقاضای محصولات و خدمات ساختمانی
•    جذب نمایندگان فروش جدید
•    شناسایی نمایندگان جدید به جهت همکاری در فروش محصولات و خدمات
•    گسترش فعالیت‌های فروش مصالح و تجهیزات ساختمانی
•    جذب سرمایه‌گذاران داخلی و بین المللی

ویژگی های برگزاری نمایشگاه صنعت ساختمان:

پس از بررسی اهداف نمایشگاه به طور خلاصه می توان گفت نمایشگاه ها:
•    یک ابزار قدرتمند بازاریابی هستند
•    که به منزله پلت فرم فروش و اطلاع رسانی شناخته شده اند
•    و همچنین ابزار مهمی برای بخش های خاص بازار هستند

حضور در نمایشگاه ها چه فوایدی دارد؟

در ارتباط با نمایشگاه ها و فواید حضور در این نوع چالش ها، اهداف فراوانی وجود دارد که در بالا هر یک به طور جداگانه معرفی شد و در عصر حاضر این نمایشگاه ها می باشند که ویترین نهایی یک صنعت را به نمایش می گذارند و اقتصاد صنایع برگزار شده را در خود رونق می بخشند.

نمایشگاه ها یکی از دلایل ارتقاء سطح صادرات و واردات در یک کشور به شمار می روند و به جرات می توان گفت این نمایشگاه ها می باشند که تقاضا و درخواست های ملت های مختلف را در سطوح بین المللی و داخلی خود، تشخیص می دهند.

حضور برجسته صنایع مختلف و تعاملی که در این مسیر با یکدیگر نشان می دهند، نمایانگر آینده روشنی می باشد که افراد با گردهم آیی در این نمایشگاه ها به دست می آورند.

نمایشگاه ها بر چه اساسی تقسیم بندی می شوند؟

همانطور که در بالا گفتیم نمایشگاه مكانی برای عرضه كالاهای تولیدی صنایع مختلف می باشد. در حالی که امروزه نمایشگاه در كشورهای پیشرفته بیشتر برای رونق مبادلات و تسهیل ارتباطات تجاری بكار برده می‌شود.

علاوه بر مواردی که در بالا ذکر شد اصلاح، تقویت و بهبود سیستم توزیع از وظایف اصلی نمایشگاه ها می باشد چرا كه برخی از افراد، برپایی نمایشگاه را صرفا جهت دسترسی مستقیم به مصرف‌كننده نهایی می‌پندارند.

نمایشگاه ها بر اساس گستردگی تنوع کالاها و خدمات عرضه شده به نمایشگاه های عمومی و تخصصی تقسیم می شوند.

نمایشگاه های عمومی:

کالاهای بسیاری اعم از مصرفی و سرمایه ای در نمایشگاه های عمومی به نمایش گذاشته می شوند. چنین نمایشگاه هایی ممکن است در سطوح منطقه ای، کشوری و بین المللی برگزار گردد.

نمایشگاه های تخصصی:

نمایشگاه های تخصصی با هدف نمایش و عرضه گروه خاصی از کالاها، خدمات، برگزار می شود. بطور مثال نمایشگاه های صنعت ساختمان در سطوح ملی و بین المللی از نمایشگاه های اختصاصی می باشد. در كشور ایران نیز به منظور افزایش و تقویت تجارت، توجه خاصی به این نوع نمایشگاه ‌ها می شود.

ضرورت شرکت در نمایشگاه ها چیست؟

شرکت در نمایشگاه ها یکی از شناخته شده ترین و موثر ترین روش های بازاریابی می باشد که شرکت های متفاوتی با حوزه فعالیت های مشابه، به صورت همگانی در کنار مخاطبان هدف خود حضور می یابند.

جذب بازار هدف، جذب مخاطب جدید، افزایش فروش، بازاریابی، رویارویی مستقیم با مشتریان، رقبا و تامین کنندگان از جمله مزایا و ضرورت های شرکت در نمایشگاه ها می باشد که افراد به منظور دستیابی به این موارد، محصولات و خدمات خود را در نمایشگاه ها به عرضه می گذارند.

همه چیز درباره نمایشگاه همدان:

مدیرعامل شرکت نمایشگاه‌های بین‌المللی همدان با بیان اینکه اواخر شهریور ماه نمایشگاه صنعت ساختمان برگزار می‌شود و امیدواریم مورد استقبال شرکت‌کنندگان قرار بگیرد، اظهار کرد: در تقویم نمایشگاهی همدان بیش از 27 نمایشگاه تخصصی و عمومی تدارک دیده شده است که  در نوع خودش کار بی‌نظیری است.

گلی‌پور ادامه داد: سایت نمایشگاه بین‌المللی استان همدان به عنوان نگین نمایشگاهی غرب کشور کار خودش را آغاز می‌کند و قطعا باعث رشد اقتصادی، تولید و صادرات استان همدان می‌شود.

وی در پایان صحبت‌هایش از تمامی غرفه‌داران و مشارکت‌کنندگان برای شرکت در نمایشگاه‌های امسال با فضایی جدید و تجربه‌ای تازه دعوت کرد و خواستار ارائه ایده‌های جدید از آنها شد.

مدیرمسئول روزنامه همدان‌ نیز در این بازدید بیان کرد: شهر و استانی که مدعی پایتخت تاریخ و تمدن و بین‌المللی بودن دارد، باید در همه‌ی عرصه به صورت حرفه‌ای و در سطح بین‌المللی ورود کند.

نصرت‌ا... طاقتی احسن با بیان اینکه شهر ما در حوزه‌ی نمایشگاه‌های بین‌المللی خوشبختانه موفقیت‌های خوبی را کسب کرده، اما محل نمایشگاه‌های قبلی همدان در تزار شهر همدان نبود.

وی با اشاره به اینکه در این بازدید یک همت بلند و دید بزرگ برای آینده استانمان دیدیم، اظهار کرد: نام بردن از همدان به عنوان مرکز نمایشگاهی در غرب کشور، نشان دهنده نگاه بزرگ مجموعه نمایشگاه برای خدمت به توسعه استان هم به لحاظ مالی و هم ایجاد اشتغال است.

طاقتی‌احسن در پایان صحبت‌هایش گفت: امسال سال کارآفرینی همراه با دانش‌بنیانی و اشتغال است؛ امیدواریم مسئولان همراهی کنند تا این کار بزرگ و برجسته منجر به معرفی شهر همدان در تراز شهرهای بین‌المللی شود.


دیدگاه شما

فیلدهای ضروری با علامت

فروش اقساطی در این مجموعه از فعالیت های نوین آنلاین در زمینه فروش انواع شیشه جام و ملزومات وابسته به آن می باشد.