2
5,100,000تومان 1 محصول
مزیت شیشه سان انرژی چیست؟

مزیت شیشه سان انرژی چیست؟

مزایای شیشه دوجداره سان انرژی:

•    کاهش میزان مصرف انرژی 
•    جلوگیری از انتقال حرارت
•    زیبایی نمای ساختمان ها
•    امکان استفاده به صورت تک لایه و لمینت
•    دارای یک پوشش سخت کم تابش (LOW-E) به منظور عایق بندی شیشه سان انرژی
•    قابلیت فرآوری شامل سکوریت کردن، لمینت کردن، خم کردن و چاپ سیلک اسکرین
•    قابلیت استفاده در فضاهای داخلی و خارجی

همه چیز درباره شیشه سان انرژی:

نصب پنجره هایی با وسعت بالا و یا نماهای شیشه ای، تاثیر بسیاری در زیبایی و جلوه ساختمان شما دارد. در حال حاضر تعداد زیادی از طراحان دکوراسیون سعی دارند این زیبایی و جلوه را با استفاده از روش های جدید تکنولوژی، تکمیل کنند. آن ها دریافتند که این هدف، تنها زمانی اتفاق می افتد که هیچگونه محدودیت اقتصادی و یا مهندسی در ساختمان وجود نداشته باشد.

خوشبختانه در حال حاضر، طیف گستردگی و تنوع در شیشه های ساختمانی بسیار بیشتر از گذشته می باشد و عیوب موجود در روش تولید شیشه های ساختمانی نیز به حداقل رسیده است.

اگر دقت کرده باشید در تابستان و دیگر فصول گرم سال، هنگامی که آفتاب بر روی نمای شیشه ای ساختمان ها می تابد، این شیشه ها گرما را عبور داده و سبب گرم شدن فضای داخلی ساختمان ها می شوند. از همین رو ساکنان ساختمان مجبور بودند شیشه و درزهای آن را به روش های مختلف بپوشانند، به همین دلیل عملاً شیشه ها کارایی خاصی برای ساختمان نداشتند.

همانطور که می دانید مهمترین دلیل و مزیت استفاده از شیشه در نمای ساختمان بهرگیری از حداکثر نور طبیعی و کاهش مصرف انرژی می باشد.

شیشه سان انرژی چیست؟

مهندسین علم مواد و شیشه، به منظور رفع مشکلات نام برده برای مصرف کنندگان و خریداران، اقدام به تولید شیشه هایی با هدف کاهش ضرایب گذردهی حرارتی در شیشه های دوجداره کردند. 

همچنین بر اساس تمایل روزافزون معماران به تعبیه پنجره های بزرگتر در ساختمان ها و رشد روز افزون نماهای شیشه ای گاهاً باعث ورود بیش از اندازه نور، به داخل محیط ساختمان و در نتیجه نارضایتی ساکنین داخل ساختمان می شود. از این رو، نسل جدید شیشه های ساختمانی، شیشه های (سان انرژی) به بازار معرفی شد.

در ادامه برای معرفی شیشه های سان انرژی باید بگوییم، مهندسین علم شیشه توانسته اند با استفاده از شیشه های سان انرژی در شیشه های دوجداره، به عملکرد شیشه های چندجداره دست یابند.

ساختار شیشه سان انرژی:

شیشه سان انرژی یک شیشه کنترل نور خورشیدی، با پوشش پیرولیتیک است که با نصب این شیشه ها در محل مناسب، از هدر رفت انرژی می توان جلوگیری کرد.

تولید شیشه سان انرژی:

تولید شیشه های سان انرژی کار بسیار سخت و پیچیده ای می باشد و همچنین نیاز به تخصص و مهارت بسیار بالایی دارد. به همین خاطر، فعلا کشورهای کمی قادر به تولید و ساخت این محصول هستند. همچنین در تولید آن از دستگاه صنعتی پیشرفته ای استفاده می کنند.

شیشه سان انرژی در چه رنگ هایی تولید می شوند؟

شیشه های سان انرژی در رنگ های متنوعی تولید و به بازار عرضه می گردد. شیشه های سانرژِی بر اساس هدف و نیاز خاصی ساخته می شوند.

رنگ های شیشه سان انرژی در بیشتر موارد ویژگی ها و خصوصیات یکسانی دارند.

شیشه های سان انرژی شامل رنگ های آبی آسمانی، سبز و ساده می باشد.

شیشه سان انرژی به دلیل برخورداری از دو عملکرد در مقایسه با شیشه معمولی روشن ، انتخابی بی همتاست:

1.مانع عبور بخش بزرگی از حرارت مستقیم خورشید از پنجره می شود.
2.دارای یک پوشش سخت کم تابش (LOW-E) با عمر طولانی است که آن را عایق می سازد.


دیدگاه شما

فیلدهای ضروری با علامت

فروش اقساطی در این مجموعه از فعالیت های نوین آنلاین در زمینه فروش انواع شیشه جام و ملزومات وابسته به آن می باشد.