2
5,100,000تومان 1 محصول
قیمت پودر یو پی وی سی 8 درصد کاهش یافت!

قیمت پودر یو پی وی سی 8 درصد کاهش یافت!

کاهش 8 درصدی قیمت پودر یو پی وی سی!!!

اُفت قیمت جهانی پایه پودر یو پی وی سی باعث تغییر قیمت این پودر در ایران شد!!!

با توجه به خبر منتشر شده اخیر، قیمت پودر یو پی وی سی نیز در ایران به دنبال کاهش قیمت جهانی آن، کاهش یافت و قطعاً این اتفاق در روند کار تولیدکنندگان مربوط به این محصول، بسیار تاثیر گذار خواهد بود.

امید است همانطور که قیمت پودرهای یو پی وی سی کاهش یافته است، قیمت این محصول در بازار نیز کاهش یابد چرا که یو پی وی سی از پر کاربردترین محصولاتی می باشد که در بیشتر صنایع کاربرد دارد.

پودر-یو-پی-وی-سی

آیا این درصد اثری درتعیین قیمت محصول نهایی یو پی وی سی دارد؟

این قیمت ها 8 درصد در جهان کاهش یافته اند و این میزان به جرات عامل موثری در قیمت تمام شده یو پی وی سی می باشد. از طرفی لازم به ذکر است که کاهش قیمت در محصول نهایی صرفاً به کاهش قیمت مواد اولیه سازنده آن ها باز نمی گردد، بلکه عوامل دیگری نیز در این امر موثر است.

در نتیجه، از این کاهش قیمت نباید انتطار زیادی در کاهش قیمت محصول نهایی داشت چرا که قیمت تمام شده به عوامل دیگری چون هزینه های ثابت و جاری کارخانه نیز بستگی دارد.

علی رغم میزان پایین این درصد کاهش قیمت، خوشبختانه این امر موجب راه اندازی مجدد فعالیت بسیاری تولیدکنندگان در این صنعت و آغاز خط تولید آن ها شده است.

عدم قدرت خرید مواد اولیه در صنعت ساخت و ساز، یکی از بزرگترین موانع در اقتصاد امروز می باشد. با نظر به عامل نام برده می توان گفت، هر چه میزان قدرت خرید تولید کننده بیشتر باشد در نتیجه رقابت در بازار و تنوع محصولات تولیدی نیز افزایش می یابد.

از پودرهای یو پی وی سی به منظور ساخت پروفیل یو پی وی سی استفاده می گردد و در زیر به تعریف این محصول، ویژگی های محصول، کاربرد آن می پردازیم.

یو پی وی سی چیست؟

یو پی وی سی در واقع نوعی ماده است که از ترکیب مشتقات نفت و  پودر یو پی وی سی به دست می آید. مراحل مختلفی با استفاده از مواد اولیه سازنده، روی این محصول اجرا می شود تا به صورت قطعاتی محکم و بسیار کاربردی در این بازار عرضه گردد. همانطور که گفتیم این ماده در مراحل مختلف تولید، بسیار مقاوم و مستحکم شده و همانند فلزات برای تولید درب و پنجره به کار می رود.البته این محصول یک ماده غیر قابل انعطاف می باشد که علاوه بر ساخت و تولید درب و پنجره های دوجداره برای تولید درب های ضد آب و لوله هایی با کاربردهای متفاوت نیز استفاده می گردد.


دیدگاه شما

فیلدهای ضروری با علامت

فروش اقساطی در این مجموعه از فعالیت های نوین آنلاین در زمینه فروش انواع شیشه جام و ملزومات وابسته به آن می باشد.