2
5,100,000تومان 1 محصول
رنگبندی چسب های سیلیکون

رنگبندی چسب های سیلیکون

تنوع در رنگ چسب های سیلیکون:

چسب سیلیکون، یکی از انواع چسب‌های مناسب برای درزگیری و آب بندی سطوح مختلف است که حالت ژله‌ای دارد و از مواد شیمیایی آلی بر پایه پلیمر ساخته شده است. این چسب ها مقاومت بالایی در شرایط مختلف آب و هوایی دارند و  همچنین برای خشک شدن آن در دمای بین 5 تا 40 درجه سانتی گراد فقط چند ثانیه زمان لازم است.

چسب سیلیکون معمولاً در ظروف استوانه ای شکل عرضه می شود تا نحوه استفاده راحتی داشته باشد و نه تنها برای آب بندی آکواریوم و پیشگیری از نفوذ آب، بلکه برای موارد دیگری مانند کناره های کاشی، درزگیری شیشه‌های ساختمان، قرارگیری سینک و روشویی استفاده می‌شود و کاربردهای فراوانی در در امور خانه دارد.

علاوه بر تنوع کاربردها و چسبندگی بالایی که دارند، در انواع متفاوتی نیز در بازار موجود می باشند که شما می توانید با توجه  کاربرد مورد نظر خود، آن ها را خریداری کنید.

تفاوت رنگ ها در چسب سیلیکون ریشه در چه چیزی دارد؟

چسب های سیلیکون علاوه بر داشتن عنوان متنوع ترین چسب در بازار، رنگ های متفاوتی نیز دارند. رنگ های چسب سیلیکون یکی دیگر از مزایای منحصر به فرد این چسب ها در مقایسه با دیگر چسب های ساختمانی می باشد.

چرا چسب های سیلیکون رنگهای متفاوتی دارند؟

علت اصلی این تنوع رنگ در چسب های سیلیکون، تنها به کاربردهای آن ها باز می گردد. به زبان ساده تر، چسب های سیلیکون به دنبال رنگبندی که دارند، کاردبرهای متفاوتی برای اتصال و درزگیری نیز دارند و زمینه استعمال و کاربردهای این چسب ها به واسطه رنگ های آن ها گسترش یافته است.

انواع رنگ چسب سیلیکون:

•    چسب سیلیکون شفاف یا بی رنگ
•    چسب سیلیکون سفید
•    چسب سیلیکون مشکی
•    چسب سیلیکون قرمز

کاربرد انواع رنگ های چسب سیلیکون:

•    چسب سیلیکون بی رنگ: از چسب های سیلیکون شفاف یا بی رنگ بر اساس ظاهر بی رنگی که دارند، برای چسباندن شیشه های آکواریوم ، آینه های سرویس بهداشتی و حمام استفاده می شود و هیچ آثاری از چسب، اطراف و بر روی قطعه چسبانده شده به جا نمی ماند. توجه داشته باشید به هنگام خرید چسب سیلیکون حتما به نوع و برند آن دقت کنید. از چسب های سیلیکون شفاف با نام چسب های مخصوص آینه ( نوترال) یاد می شود چرا که در نهایت بسیار تمیز اعمال شده و هیچ اثری از آن باقی نمی ماند.

•    چسب سیلیکون سفید: از کاربردهای چسب سیلیکون سفید می توان به درزگیری کاشی، درزگیری وان حمام، روشویی و هر نوع سطوح سفید دیگری اشاره کرد.

•    چسب سیلیکون مشکی: چسب سیلیکون  مشکی بیشتر در صنعت خودرو کاربرد داشته و از آن برای نصب آینه خودرو، چراغ خودرو و... استفاده می شود. فروش چسب سیلیکون مشکی به دلیل کاربرد آن در صنعت ساخت شیشه دوجداره نیز بیش از پیش مورد استقبال صنعتگران و خریداران قرار گرفته است.

•    چسب سیلیکون قرمز: چسب های سیلیکون قرمز به عنوان چسب های حرارتی در بازار شناخته می شوند. چسباندن قطعات اتومبیل به یکدیگر، درزگیری سیستمهای حرارتی، عایق واشر در موتور ها و پمپ ها، درزگیری قطعات در کوره ها از متداول ترین کاربردهای چسب سیلیکون قرمز می باشد. این چسب ها در برابر حرارت بسیار مقاوم می باشند و دمای بالای 300 درجه سانتی گراد را نیز تحمل می کنند. از دیگر نام های این چسب در بازار چسب نسوز می باشد.


دیدگاه شما

فیلدهای ضروری با علامت

فروش اقساطی در این مجموعه از فعالیت های نوین آنلاین در زمینه فروش انواع شیشه جام و ملزومات وابسته به آن می باشد.